AZS Koszalin - TBV Start Lublin 65:79 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Koszykarze AZS Koszalin ulegli na swoim parkiecie Startowi Lublin 65:79.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Po pierwszej kwarcie Akademicy prowadzili 19:16, a w drugiej ich przewaga wzrosła nawet na dziesięciu "oczek" (29:19). Końcówka tej części należała jednak do Startu, który zszedł na przerwę przy czteropunktowym prowadzeniu (39:43).

W trzeciej kwarcie obie drużyny miały olbrzymie problemy ze skutecznością. O losach meczu zadecydowała ostatnia odsłona, w której celnymi trójkami popisywali się Nick Kellogg i Doug Wiggins, którzy łącznie zdobyli w tym spotkaniu aż 35 punktów dla gości.

Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Remon Nelson, który rzucił 15 "oczek".

AZS Koszalin - TBV Start Lublin 65:79 (19:16, 20:27, 10:10, 16:26)