Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych. Gwardia Koszalin - Pogoń Szczecin 0:4 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin odnieśli w Koszalinie swoje 13 zwycięstwo w tym sezonie Dawid Jaśkiewicz
W meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Gwardia Koszalin uległa Pogoni Szczecin 0:4.

Rozgrywki wojewódzkie w tej kategorii wiekowej przebiegają pod zdecydowane dyktando zespołu ze Szczecina. Młodzi Portowcy odnieśli w trzynastu do tej pory rozegranych meczach komplet zwycięstw, strzelając przy tym aż 72 bramki, tracąc zaledwie cztery.

W sobotę o dominacji drużyny ze stolicy naszego województwa boleśnie przekonali się również młodzi gracze Gwardii Koszalin. Mimo, że szczeciński zespół pojawił się w naszym mieście w nieco przemeblowanym składzie, to jego przewaga przez pełne 80 minut (w tej kategorii wiekowej spotkania są rozgrywane 2x40 minut) nie podlegała dyskusji. W pierwszej części do siatki gospodarzy trafiali Bartłomiej Białek, Jan Imiołek oraz Jakub Paprzycki. Po przerwie jedną bramkę dołożył Bartosz Boniecki.