Wojewódzka Liga Juniorów. Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 2:1 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy starsi Gwardii Koszalin ograli swoich rówieśników z Floty Świnoujście 2:1 Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy starsi Gwardii Koszalin wygrali w meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów ze swoimi rówieśnikami z Floty Świnoujście 2:1.

Spotkanie rozpoczęło się dla podopiecznych Marcina Lisztwana znakomicie. Już w piątej minucie Dariusz Ścisło popisał się mocnym strzałem w kierunku dalszego rogu bramki i dał młodym gwardzistom prowadzenie.

Koszaliński zespół dobrze wszedł również w drugą część meczu, lecz mimo kilku okazji do strzelenia gola nie zdołał podwyższyć swojego prowadzenia. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 70 minucie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i błędzie w kryciu, głową do remisu doprowadził Patryk Harkot. Dziesięć minut później z prawej strony pola karnego futbolówkę dograł Mieszko Łastowski, a gola na wagę trzech punktów zdobył Sebastian Martofel.

Gwardia Koszalin – Flota Świnoujście 2:1 (1:0)