Wojewódzka Liga Juniorów. Gwardia Koszalin - Chemik Police 2:3 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
W meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów, juniorzy starsi Gwardii Koszalin ulegli po dramatycznym pojedynku Chemikowi Police Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy starsi Gwardii Koszalin ulegli w dramatycznych okolicznościach swoim rówieśnikom z Chemika Police 2:3.

W pierwszej połowie koszaliński zespół stworzył sobie kilka okazji do strzelenia gola, lecz to goście zeszli na przerwę z prowadzeniem. W końcówce tej części fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Dominik Lewandowski. Mocno bita piłka wylądowała w samym "okienku" bramki gospodarzy.

Po zmianie stron podopieczni Marcina Lisztwana ruszyli do odrabiania strat. Najpierw z prawej strony pola karnego futbolówkę dograł Dariusz Ścisło, a z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Wojciech Śniadecki. Po chwili gola dającego Gwardii prowadzenie zdobył Cezary Palus. Gospodarze wypuścili wygraną z rąk w ostatnich minutach spotkania. W 89 minucie do remisu doprowadził Dominik Lewandowski. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry ustalił rezultat meczu.

Gwardia Koszalin - Chemik Police 2:3 (0:1)