Wakacyjna Trasa Dwójki zapowiada wyjątkowy koncert. Koszalin zamieni się w najgłośniejsze miasto w Polsce

Materiał informacyjny TVP
Wakacyjna Trasa Dwójki ogłasza kolejny przystanek na muzycznej mapie Polski. Zdecydowanie będzie to jeden z najgłośniejszych koncertów tego lata. Już w najbliższą niedzielę 25 lipca na scenie koszalińskiego amfiteatru zobaczymy najlepszych polskich artystów, którzy rozkochali w sobie miliony polskich serc. Dla tych, którzy tego dnia nie będą mogli przybyć do Koszalina, organizatorzy przygotowali relację na żywo, która rozpocznie się o godzinie 20:40 na kanale TVP2.

*

Śmietanka polskich artystów

O niedzielnym koncercie w Koszalinie mówi się coraz głośniej. Nic dziwnego, bowiem do miasta zawitają największe sławy muzyki. 25 lipca będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością naładuje wszystkich pozytywną energią i muzycznymi endorfinami. Usłyszymy utwór ,,Już nie ma dzikich plaż”, który śpiewała niegdyś Irena Jarocka. W Koszalinie tę piosenkę wykona Izabela Trojanowska. To nie koniec przebojów. W mieście rozbrzmi „Lambada nad brzegiem morza” w wykonaniu Zenka Martyniuka, „Iść, ciągle iść, w stronę słońca” w interpretacji Izabeli Trojanowskiej, a także „Wakacji z blondynką” i „Lata 2000” , które wyśpiewa serialowy ulubieniec pań – Mikołaj Krawczyk.

Niespodzianki dla mieszkańców

Organizatorzy przygotowali także niespodzianki dla mieszkańców i przybyłych gości. Jedną z nich jest występ utalentowanej włoskiej gwiazdy In-Grid. W Koszalinie zaśpiewa największe przeboje „Mamma Mia”, „Ina tango”, „Millord” i „Tu Es Foutu”. Usłyszymy także przebój „Light me up” oraz doskonałą Carl Fernandes. Wokalistka o polsko-latynoskich korzeniach zaśpiewa „Let’s get loud” z repertuaru J.Lo oraz „Dare”, hit oryginalnie wykonywany przez Shakirę. To nie koniec atrakcji muzycznych. 25 lipca w Koszalinie zaśpiewa grupa Boys! Usłyszymy ich hity „Miłość jak piorun” i uwielbianą piosenkę „Jesteś szalona”.

Wideo

Dodaj ogłoszenie