Środkowopomorskie Targi Ślubne 2019. 2 edycja już w ten weekend w Koszalinie.

Redakcja
Radek Koleśnik
To będzie wyjątkowe wydarzenie. Na prawie 2 000 metrach kwadratowych Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie zgromadzą się aż 80 najlepszych ekspertów ślubnych z regionu. To wszystko już w najbliższą niedzielę.

To miejsce, które muszą odwiedzić zarówno państwo młodzi, którzy planują swój ślub i wybrali już datę, jak również osoby, które dopiero mierzą się z myślą o powiedzeniu sobie tak. To też dobra propozycja dla świadków, czy weselnych gości. O tym, że warto wybrać się na Środkowopomorskie Targi Ślubne, udowodniła ich pierwsza edycja, zakończona dużym sukcesem.

Zgłoszenia już zamknięte

Jak podkreślają organizatorzy, targi tworzone są tak, aby być miejscem, które w sposób kompleksowy obejmować będzie branżę ślubną. - Stawiamy przede wszystkim na firmy z regionu, ale swoim zasięgiem docieramy z jednej strony do Szczecina z drugiej aż do Lęborka - podkreśla Krzysztof Głowacki, organizator targów, Agencja 123concept. - Pokazujemy, że nasi przedsiębiorcy są rzetelni i zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

W tym roku udało się zgromadzić aż 80 wystawców.

- Targi cieszą się po raz kolejny dużym zainteresowaniem. Wiele firm, które brały udział w zeszłym roku, wróciło do nas. Mamy też zupełnie nowych wystawców. Przykładem mogą być fotografowie, których będzie około 12, a w zeszłym roku było zaledwie trzech ­- informuje Paulina Leszczyńska, właścicielka Agencji Ślubnej Wymarzone Wesela oraz współorganizatorka wydarzenia.

W tegoroczny targach wezmą udział przedstawiciele domów weselnych i restauracje, salonów sukien ślubnych, fotografowie, kosmetolodzy, osoby zajmujące się dekoracją i oprawą imprez, zespoły oraz DJ-e, agencje ślubne, szkoły tańca.

Wydarzenia towarzyszące

- Na pewno bardzo ciekawe będzie wszystko to co będzie działo się na scenie: pokazy mody, tańca. Nie trzeba się martwić, że coś nas ominie, wszystkie tego typu wydarzenia towarzyszące będą przedstawiane dwukrotnie - dodaje nasza rozmówczyni. - Do udanych można zaliczyć tegoroczny swap sukien ślubnych. ­ Przygotowaliśmy to lepiej niż za pierwszym razem. Już w tym momencie mamy 60 sukien ślubnych, a nadal zgłaszają się do nas klientki - informuje Paulina Leszczyńska. ­ To ciekawe wydarzenie zarówno dla pań, które mają swój wielki dzień ze sobą, jak ii tych, które go dopiero planują. Suknie są naprawdę w bardzo dobrych cenach, o połowę a czasem nawet więcej tańsze. Do tego jest to dla pań okazja do przymierzenia różnych sukienek i zdecydowania, co im odpowiada.

Pierwszy blok wydarzeń rozpocznie się o godz. 11.30, powtórka od godz. 14.

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie