Porażka z liderem. Gwardia Koszalin – Stal Gorzów Wlkp. 21:27 [wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze ręczni Gwardii Koszalin nie sprostali liderowi rozgrywek, Stali Gorzów Wielkopolski Dawid Jaśkiewicz
Szczypiorniści Gwardii Koszalin ulegli na swoim parkiecie liderowi rozgrywek drugiej ligi, Stali Gorzów Wielkopolski 21:27.

W pierwszej części spotkania niesieni głośnym dopingiem kibiców gospodarze toczyli z faworyzowanym rywalem wyrównany pojedynek. Za każdym razem, gdy gorzowianie wypracowywali sobie trzybramkową przewagę, gwardziści natychmiast niwelowali ją do jednego trafienia. Ponownie w poczynaniach zespołu prowadzonego przez Piotra Stasiuka brakowało skuteczności. Ta w przypadku rzutów karnych wyniosła w tym meczu zaledwie pięćdziesiąt procent.

Po zmianie stron gospodarze mieli olbrzymie problemy ze stwarzaniem sytuacji rzutowych. Goście znakomicie weszli w tę część gry i wraz z upływającym czasem ich przewaga systematycznie rosła. Po różnicy czterech trafień w 40 minucie, osiem minut później przewaga gorzowian wynosiła już siedem bramek.

Gwardia Koszalin – Stal Gorzów Wielkopolski 21:27 (13:15)