Porażka z liderem. Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 0:2 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Bałtyku Koszalin ulegli na swoim boisku liderowi rozgrywek, GKS Przodkowo 0:2 Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Bałtyku Koszalin ulegli na swoim boisku liderowi rozgrywek Bałtyckiej trzeciej ligi, GKS Przodkowo 0:2.

Było to rozegrane awansem spotkanie 19. kolejki ligowych rozgrywek. Na przestrzeni całego meczu, obie drużyny stwarzały strzeleckie okazje przede wszystkim po stałych fragmentach gry. W dwudziestej minucie właśnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową piłkę do siatki posłał Przemysław Kostuch. Swoje okazje miał również Michał Marczak, lecz czołowy strzelec zespołu z Przodkowa fatalnie pudłował.

Słabe zawody rozgrywał także najlepszy snajper gości - Łukasz Stasiak. W drugiej połowie rosły napastnik nie potrafił nawet skierować piłki do pustej bramki, po tym jak po strzale Michała Marczaka odbiła się ona od poprzeczki. Bałtyk zwietrzył swoją szansę, a po strzale głową Krystiana Krauze z trudem interweniował Patryk Kotłowski. W końcówce goście przeprowadzili szybką kontrę, a rezultat spotkania ustalił Mateusz Frankowski.

Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 0:2 (0:1)