Nowy konkurs! Wygraj bilety do teatru na najbliższy weekend.

Katarzyna Chybowska
Izabela Rogowska
Mamy dla was dziś po jednym podwójnym zaproszeniu na spektakl Kolacja dla głupca, na 8 lutego (godz. 19) oraz 9 lutego (godz. 19), które odbędą się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie.

Przypominamy, że w tym roku nieco zmieniamy formułę naszych konkursów. Raz będziecie musieli wykazać się pomysłowością i wymyślić pytanie, a raz kreatywnie na nie odpowiedzieć. Od tego roku, zmienia się też sposób kontaktowania ze zwycięzcami. W swoich komentarzach oprócz odpowiedzi musicie też podać swój adres mejlowy. To właśnie na niego będą wysyłane informację o wygranej i sposobię odbierania zaproszeń, biletów lub innych nagród.

W tym tygodniu mamy dla was nie lada gratkę, zaproszenia na spektaklKolacja dla głupca. Spektakl opowiada historie Pierra Brochanat, bogatego wydawcy bestsellerów, który wraz z przyjaciółmi z paryskich wyższych sfer urządza raz w tygodniu swoisty, a zarazem okrutny turniej zwany „kolacją dla głupca”. Istotą konkursu jest przyprowadzenie ze sobą na wspomnianą kolację największego nieudacznika – wygrywa ten, kto przyprowadzi największego głupca. Pierre jest przekonany o wygranej – jego „gość” to François Pignon, wyjątkowo nierozgarnięty księgowy z ministerstwa finansów, którego pasją jest budowanie makiet z zapałek. Niestety, tuż przed kolacją Pierre’owi wypada dysk… i to jest dopiero początek jego nieszczęść. A wszystko przez pana Pignona, który pomimo najszczerszych chęci wciąga Pierre’a w istny wir kłopotów.

Jeśli chcecie powalczyć o zaproszenia, dziś odpowiecie na jedno z wymyślonych przez was ostatnio pytań. Myślę, że każdy z nas nosi w sobie jakąś historię.... Opisz swoją, taką, która mogłaby stać się kanwą spektaklu teatralnego.

Na wasze pomysły czekamy jutro, 8 lutego, do godz.8. Spośród najlepszych wybierzemy zwycięzców.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie