Liga Makroregionalna. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 2:1 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin pokonali swoich rówieśników z Górnika Konin 2:1 Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej.

Podopieczni Mateusza Kaźmierczaka pokonali swoich rówieśników z Górnika Konin 2:1. Już na samym początku spotkania gospodarze stworzyli sobie znakomitą okazję do objęcia prowadzenia, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Krzysztof Wańdzio.

Po dwóch kwadransach goście objęli prowadzenie. Piłkę do siatki posłał Wiktor Zioła. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Dawid Gruchała. W drugiej połowie swoich okazji nie zdołali wykorzystać Dawid Wasilewski i Jędrzej Ponurko. Pierwszy z wymienionych trafił w poprzeczkę, drugi - w słupek. W 70 minucie sprytnym strzałem gola dającego Bałtykowi wygraną zdobył Szymon Siarnecki.

Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 2:1 (1:1)