Koszykówka. Wysoka porażka AZS-u

Drugie spotkanie i druga wysoka porażka koszykarzy AZS-u Koszalin. Tym razem w derbach Pomorza środkowego Akademicy ulegli na własnym parkiecie 75:103.

Pojedynek był wyrównany jedynie do połowy pierwszej kwarty. Od remisu 17:17 to słupszczanie przejęli inicjatywę na parkiecie.Mecz rozstrzygnął się ostatecznie w trzeciej kwarcie, w której koszykarze Czarnych Słupsk rozgromili AZS aż 34:14.

AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk 75:103 (19:25, 15:23, 14:34, 29:21)

Punkty: AZS Koszalin: Damian Kinloch 20, Tomasz Śnieg 17, Sharaud Curry 12, Marcin Sroka 11, Winsome Frazier 6, Grzegorz Arabas 5, Marquise Gray 4, Mateusz Bartosz 0, Aleks Perka 0, Igor Milicić 0.

Energa Czarni Słupsk: Jerel Blassingame 17, Paweł Leończyk 14, Bryan Davis 13, Cameron Bennerman 12, Krzysztof Roszyk 11, Zbigniew Białek 10, Hubert Pabian 9, Mantas Cesnauskis 8, Wojciech Szawarski 5, Patryk Przyborowski 4.