Gwardia Koszalin - Pogoń Lębork 5:0 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Gwardia Koszalin ograła na swoim boisku Pogoń Lębork aż 5:0
Gwardia Koszalin ograła na swoim boisku Pogoń Lębork aż 5:0 Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze trzecioligowej Gwardii Koszalin ograli na swoim boisku Pogoń Lębork aż 5:0.

W dziesiątej minucie w dogodnej sytuacji do zdobycia gola znalazł się Krzysztof Bułka, lecz piłka po strzale skrzydłowego Gwardii nie znalazła drogi do siatki. W pierwszych minutach goście próbowali naciskać defensywę koszalińskiej drużyny, jednak nie potrafili poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Adriana Hartleba. W 22 minucie z rzutu wolnego mocno dośrodkował Krzysztof Bułka. W tej sytuacji fatalny błąd popełnił golkiper Pogoni i Gwardia objęła prowadzenie. Chwilę później było już 2:0. Po dośrodkowaniu Mateusza Kołodziejskiego, głową piłkę do siatki posłał Robert Ziętarski. Gospodarze mogli podwyższyć rezultat, lecz swoich szans nie zdołali wykorzystać Michał Szubert i Mateusz Kołodziejski.

Tuż po zmianie stron bramce gości ponownie zagroził Szubert. Po chwili Kołodziejski dograł futbolówkę do Sebastiana Gintera, który pewnym strzałem zdobył swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Po chwili dołożył drugą i spotkanie było już praktycznie rozstrzygnięte. W 70 minucie mocnym uderzeniem rezultat ustalił Mateusz Kołodziejski.

Gwardia Koszalin - Pogoń Lębork 5:0 (2:0)