Gwardia Koszalin - Lech II Poznań 2:1 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Gwardia Koszalin pokonała na swoim boisku Lecha II Poznań 2:1
Gwardia Koszalin pokonała na swoim boisku Lecha II Poznań 2:1 Dawid Jaśkiewicz
W zaległym spotkaniu trzeciej ligi, Gwardia Koszalin ograła na swoim boisku Lecha II Poznań 2:1.

Pojedynek lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie po dwudziestu minutach gry. Po składnej akcji, precyzyjnym strzałem Adriana Hartleba pokonał Niklas Zulciak. Skrzydłowy Kolejorza był w tej części wyróżniającą się postacią w swojej drużynie, często stwarzając wiele problemów defensywie gospodarzy.

Gwardziści doprowadzili do remisu pięć minut przed przerwą. Z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Mateusz Kołodziejski. Na początku drugiej połowy napastnik Gwardii dograł futbolówkę do nadbiegającego Jeremiasza Greli, który pewnie zdobył drugą bramkę dla koszalińskiego zespołu. Podopieczni Tadeusza Żakiety stworzyli sobie kolejne dwie znakomite okazje, jednak wciąż bez przełamania w meczu ligowym pozostaje Michał Szubert.

Gwardia Koszalin - Lech II Poznań 2:1 (1:1)