Centralna Liga Juniorów. Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 2:2 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy starsi Bałtyku Koszalin zremisowali na swoim boisku z Wartą Poznań 2:2
Juniorzy starsi Bałtyku Koszalin zremisowali na swoim boisku z Wartą Poznań 2:2 Dawid Jaśkiewicz
W spotkaniu 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z Wartą Poznań 2:2.

Gospodarze objęli prowadzenie po dwudziestu pięciu minutach gry. Wówczas na bezpośredni strzał z rzutu wolnego zdecydował się Maciej Gregorek. Futbolówka odbiła się od muru, jednak po dobitce skrzydłowego koszalińskiej drużyny znalazła drogę do siatki.

Dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Jan Paczyński. W drugiej połowie oba zespoły walczyły o pełną pulę. W 70 minucie podopieczni Mariusza Lenartowicza popełnili fatalny błąd przy wyprowadzaniu piłki, a okazji nie zmarnował Adrian Szynka. Kilka chwil później Bałtyk zdołał strzelić gola na wagę jednego punktu. Po dograniu Damiana Kulona, piłkę do siatki posłał Filip Tylczyński.

Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 2:2 (1:1)