Bez przełamania. Bałtyk Koszalin - Chemik Police 0:1 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
W meczu Bałtyku Koszalin i Chemika Police padła jedna bramka
W meczu Bałtyku Koszalin i Chemika Police padła jedna bramka Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Bałtyku Koszalin doznali dwunastej porażki w tym sezonie. W meczu 15. kolejki Bałtyckiej trzeciej ligi, drużyna z naszego miasta uległa Chemikowi Police 0:1.

Dla koszalińskiego zespołu jest to kolejna minimalna porażka. Kolejna tym bardziej bolesna, że gospodarze byli w tym meczu stroną przeważającą, co nie przełożyło się jednak na liczbę strzeleckich sytuacji stwarzanych pod bramką strzeżoną przez Kacpra Gajdemskiego. W decydujących momentach akcji brakowało dokładności. Na początku spotkania swoją szansę miał Krystian Krauze. Okazji do strzelenia gola szukał również Daniel Piechowski. W zespole gości groźnie główkował Karol Ława.

W drugiej połowie podopiecznym Mariusza Lenartowicza wciąż brakowało zdecydowania w odpowiednim momencie akcji. Takich problemów nie mieli policzanie. W 60 minucie po stracie Adriana Telusa, futbolówkę mocno dograł Paweł Krawiec, a do siatki posłał ją Krzysztof Filipowicz. Obaj gracze byli w kolejnych minutach motorami napędowymi szybkich kontr w wykonaniu gości, lecz żadna z nich nie zakończyła się strzeleniem drugiego gola. W końcówce spotkania gospodarze egzekwowali wiele stałych fragmentów gry. Kacper Gajdemski i defensywa Chemika zachowała jednak czyste konto.

Bałtyk Koszalin – Chemik Police 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Filipowicz (60.)