Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 2:4 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Bałtyku Koszalin ulegli na swoim boisku Gryfowi Słupsk 2:4
Piłkarze Bałtyku Koszalin ulegli na swoim boisku Gryfowi Słupsk 2:4 Dawid Jaśkiewicz
W zaległym spotkaniu 16. kolejki Bałtyckiej trzeciej ligi, Bałtyk Koszalin uległ na swoim terenie Gryfowi Słupsk 2:4. Gospodarze kończyli pojedynek ze stratą jednego zawodnika.

Koszaliński zespół czeka na drugą ligową wygraną w sezonie od sierpnia ubiegłego roku, gdy zwyciężył w... Słupsku z Gryfem 1:0. W niedzielę słupszczanie w pełni zrewanżowali się za tę porażkę.

Podopieczni Grzegorza Bednarczyka rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia. Już w dziesiątej minucie strzałem głową Macieja Dulewicza pokonał Adrian Solczak. Kwadrans później w polu karnym słupskiej drużyny doszło do sporego zamieszania, po którym do wyrównania doprowadził Brazylijczyk Pedro. Po kilkudziesięciu sekundach defensorzy Bałtyku nie ustrzegli się błędu, a gości na ponowne prowadzenie wyprowadził Damian Tofil. Tuż przed przerwą znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Szymański.

W drugiej połowie więcej z gry mieli gryfici. W 75 minucie w polu karnym sfaulowany został Szymon Schulz. Czerwoną kartką ukarany został Michał Czenko, a z "wapna" pewnie uderzył Damian Tofil. W doliczonym czasie meczu czwartego gola dla gości zdobył Dawid Mikulski.

Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 2:4 (2:2)