Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 1:1 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
W meczu drugiej kolejki zachodniopomorskiej czwartej ligi, Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z Gryfem Polanów 1:1 Dawid Jaśkiewicz
W meczu drugiej kolejki zachodniopomorskiej czwartej ligi, Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z Gryfem Polanów 1:1.

Od pierwszego gwizdka optyczną przewagę posiadali gospodarze, lecz w parze z dłuższym utrzymywaniem się przy futbolówce nie poszły sytuacje do strzelenia gola. Tych z obu stron w pierwszych minutach brakowało. Tuż przed przerwą gości na prowadzenie wyprowadził Mateusz Czaja. Pomocnik beniaminka przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i zdecydował się na strzał z okolic linii pola karnego. Futbolówka odbiła się jeszcze od interweniującego obrońcy i wylądowała w siatce.

W drugiej części gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Swoich okazji nie wykorzystali jednak Łukasz Wiśniewski i Krystian Krauze. Po uderzeniu pierwszego z wymienionych piłka odbiła się od poprzeczki. Po drugiej stronie boiska gryfici szukali swoich szans w szybkich kontrach. Po jednej z nich nad bramką strzelał Krystian Mural. W 68 minucie po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry, z bliskiej odległości do remisu doprowadził Tomasz Kamiński.

Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 1:1 (0:1)