Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia 1:1 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z Arką II Gdynia 1:1
Bałtyk Koszalin zremisował na swoim boisku z Arką II Gdynia 1:1 Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Bałtyku Koszalin zremisowali na swoim boisku z Arką II Gdynia 1:1.

W pierwszej połowie więcej groźniejszych okazji do strzelenia gola stworzyli sobie goście. Gdynianie objęli prowadzenie po siedemnastu minutach. Znakomite dośrodkowanie ze skrzydła na gola zamienił Gaston Sangoy. Były król strzelców ligi cypryjskiej trafił do Arki tuż przed rundą wiosenną. Jednak wobec zaległości treningowych, Argentyńczyk wraca do formy w trzecioligowych rezerwach pierwszoligowca.

Chwilę później snajper z Ameryki Południowej minimalnie chybił, a po kolejnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska, w poprzeczkę trafił Mateusz Czapłygin. W 32 minucie Bałtyk doprowadził do remisu. Po zagraniu Łukasza Szymańskiego, piłkę do siatki posłał Brazylijczyk Pedro.

W drugiej części spotkania żadnej ze stron nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. W zespole gospodarzy bliscy wpisania się na listę strzelców byli Przemysław Saliwon oraz ponownie Pedro.

Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia 1:1 (1:1)