Wygrana akademiczek

2015-01-04 11:05:33

Pierwszy mecz koszalińskich akademiczek pod wodzą nowego trenera w nowym roku zakończył się wygraną naszych zawodniczek.
Hala wypełniona kibicami zachęcającymi naszą drużynę głośnym aplauzem.... przeciwniczkami naszego zespołu jest Vistal Gdynia mający nie jeden wygrany mecz na swoim koncie .
W pierwszej połowie meczu widać przewagę gości zdobywających bramki w pierwszych minutach meczu - nasze zawodniczki nie pozostają dłużne . Gra staje się dosyć ostra ale żółte kartki szybko przywołują dyscyplinę w obydwu drużynach.
Koszalinianki zaczynają grac spokojniej i przewaga gości zaczyna się zmniejszać.... wyrównana gra czyli ,, trafiła kosa na kamień,,. Która drużyna będzie lepsza ?
Doping kibiców robi swoje i nasze zawodniczki zaczynają zdobywać przewagę - drużyna gości nie pozostaje dłużna.Zawodniczki Vistalu są trochę lepsze jednak nasza drużyna gra bardziej ambicjonalnie.
Ostatnie nerwowe minuty meczu i jednak nasze zawodniczki pokazały klasę wygrywając 22:20.
Gośćmi honorowymi byli Piotr jedliński i Stanisław Gawlowski .

Jesteś na profilu Kazimierz Rymdzionek - stronie mieszkańca miasta Koszalin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj