Dodaj zdjęcie profilowe

avatarssoter

Koszalin

Socatots Piłkarskie Maluszki w Emce

2013-01-28 08:22:45

Po raz kolejny Socatots zawita w GH Emka!

Socatots to zajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. Jesteśmy największą szkółką zajęć ogólnorozwojowych w Polsce – zajęcia prowadzimy już w 70 miastach. Tygodniowo na nasze zajęcia w 150 lokalizacjach uczęszcza około 3000 dzieci.

Zapraszamy 2 lutego od godziny 10 na mini boisko dla najmłodszych - dla dzieci już od 6 miesięcy do 5 lat. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności - nie tylko piłkarskie. Zaprezentowane zostaną przykładowe ćwiczenia zaczerpnięte z zajęć Socatots, powstanie tor przeszkód z wykorzystaniem sprzętu Socatots. Wszystkie zabawy i ćwiczenia będą wykonywane pod okiem trenerów Socatots przeszkolonych w Anglii.

Będzie istniała możliwość zapoznania się z programem Socatots oraz trenerami Socatots i zapisania się na darmowe zajęcia prezentacyjne, które odbywają się m.in. w Domu Tańca w GH Emka.

Zapraszamy serdecznie!

Jesteś na profilu ssoter - stronie mieszkańca miasta Koszalin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj