Wybierz region

Wybierz miasto

  CENTRALNIANY SYLWESTER (BYO)

  Centrala Artystyczna
  Koszalin, ul. Modrzejewskiej H./31, +48 94 347 10 33

  20:00 Od 31.12.2014 do 1.01.2015

  • 99zł

  Już po raz kolejny zapraszamy do spędzenia tej wyjątkowej nocy z nami!

  Buntuj się przeciw balom sylwestrowym, odrzuć szpan drogich kreacji i nadętego otoczenia! Strój bardzo dowolny, przebrania, przybrania, byleby jakieś ubrania :) Przyjdź a rozkołyszemy & rozkręcimy Cię we wszystkich odmianach rytmów muzyki pop-rockowej i nie tylko. O Twoją satysfakcję zadba dj charyzmatyczny Henryk.

  Zasady jak w poprzednich latach, czyli BYO Bring Your Own =-zapraszamy z własnym koszykiem jedzeniowo-alkoholowym! Możecie też przynieść swoją porcelanę i zastawę świąteczną.

  Bar z napojami i nie tylko będzie czynny w razie potrzeby.

  Kawa, herbata i prawdziwy barszcz czerwony oraz zabawa do następnego roku, przemiły serwis, dobra muza zawarte są w cenie 85 polskich nowych złociszy za osobę.

  Przyjdź i tańcz! Ale najpierw zarezerwuj telefonicznie i skontaktuj się z w celu uiszczenia zaliczki pod numerem 792013623

  Planujemy imprezę na 70 osób. Ewentualne ratuszowe "ptaszki" w razie chęci dołączenia po północy będą proszone o uiszczenie opłaty, którą wspólnie ustaliliśmy na 49,99 pln. Po północy nie będzie obowiązywała zasada BYO

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Owady, które uprzykrzają życie latem - czy wiesz, których musisz unikać?