Góra Chełmska i jej okolice to atrakcyjne tereny do biegania nie tylko dla koszalinian Góra Chełmska i jej okolice to atrakcyjne tereny do biegania nie tylko dla koszalinian

Góra Chełmska i jej okolice to atrakcyjne tereny do biegania nie tylko dla koszalinian (© Radek Koleśnik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Leśnej Piątce w 2018 r., ale boicie się zapytać. Nie lękajcie się, także w przyszłym roku rywalizujcie na leśnych trasach!

Początek popularnego wśród koszalińskich biegaczy cyklu już w niedzielę, 14 stycznia 2018 r. W tym dniu odbędzie się Leśna Piątka WOŚP.

Start w samo południe. Organizatorzy ze stowarzyszenia SFX zapewniają pomiar czasu. W tym dniu będzie można jednak nie tylko się pościgać, ale także wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wrzucając datki do puszki!

Przypomnijmy, że w tym roku wolontariusze WOŚP zbierać będą pieniądze na oddziały neonatologiczne, czyli te na których leczone są noworodki.

Kolejne biegi z cyklu odbędą się 26 kwietnia, 10 maja, 14 czerwca i 13 września 2018 r. Czyli tradycyjnie w czwartki. Za każdym razem uczestnicy pokonywać będą pętlę o długości 5 km, poprowadzoną przez las lekko pagórkowatą trasą. Start i meta jak zawsze na leśnym parkingu przy ul. Słupskiej.

Dodatkowo, 7 lipca odbędzie się Kurs na Chełmską, czyli bieg w okolicach najwyższego szczytu masywu Góry Chełmskiej. W tym dniu biegacze będą mieli do wyboru stosunkowo łatwą trasę o długości 5 km lub trudny półmaraton górski (21 km).

Trasa półmaratonu nie bez powodu nazywana jest pętlą tatrzańską.

Jeżeli chcesz zostać sklasyfikowany pod koniec roku, musisz wziąć udział co najmniej w 5 z 6 biegów.Jeżeli uczestniczyłeś w Leśnych Piątkach w tym roku, pobiegnij ze starym numerem startowym (w formie papierowej lub nadruku na koszulce). Jeśli zgubiłeś lub wyrzuciłeś numer, wejdź na stronę 5.biegnijmy.pl, odszukaj swój numer, a następnie wydrukuj go.

Zobacz także Bieg Sylwestrowy 2016 w Koszalinie

Bieganie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: