Zimowe sparingi. Bałtyk Koszalin CLJ - Sokół Karlino 2:3 [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Sokół Karlino (czerwono-czarne koszulki) ograł juniorów starszych Bałtyku Koszalin 3:2 Dawid Jaśkiewicz
W sobotnim meczu sparingowym rozegranym na koszalińskim euroboisku, juniorzy starsi Bałtyku Koszalin rywalizowali z Sokołem Karlino.

Spotkanie zakończyło się wygraną lidera Koszalińskiej Klasy Okręgowej 3:2. Do przerwy Bałtyk prowadził po golu Jakuba Janasika. Na początku drugiej połowy ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie podopiecznych Tomasza Pozorskiego.

Drużyna prowadzona przez Mirosława Skórkę nie złożyła jednak broni i w kolejnych minutach strzeliła trzy gole. Na listę strzelców wpisali się Adrian Rutkowski, Michał Jermołowicz i Michał Kowalczyk.

Bałtyk Koszalin CLJ - Sokół Karlino 2:3 (1:0)