Żeby wesprzeć wydanie płyty Pampeluny, wystarczy wejść na stronę: polakpotrafi Żeby wesprzeć wydanie płyty Pampeluny, wystarczy wejść na stronę: polakpotrafi

Żeby wesprzeć wydanie płyty Pampeluny, wystarczy wejść na stronę: polakpotrafi.pl i przelać wybraną kwotę pieniędzy. Może to być nawet 5 zł (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znany i lubiany koszaliński zespół Pampeluna prosi swoich fanów o pomoc. Wspólnymi siłami z nami chcą wydać nową płytę, a jeśli się uda, może i zrealizować teledyski.

W lipcu Pampeluna obchodziła swoje 10-lecie istnienia. Przez dekadę muzycy nie próżnowali. Już w pierwszym roku wspólnego grania mieli na swoim koncie występy na 8. festiwalach i aż 11 nagród. A był to dopiero początek. Grupie udało się wydać dwa albumy: La Curva w 2010 r. oraz 777 w 2013 r.

Pampeluna gościła też na głównej scenie Festiwalu Woodstock w 2010r. Od pewnego czasu, muzycy z grupy mocno zaangażowali się w Projekt Patrioci z raperem 4P.

Nowy materiał

To jednak nie oznacza, że Pampeluna zupełnie zaprzestała pracy nad własnymi kawałkami. Muzycy skończyli właśnie pracę nad nowym utworami.

Jak poinformowali na stronie: polakpotrafi.pl: „Przygotowując się do tej rocznicy, intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem materiału na naszą kolejną studyjną płytę. Efektem naszej pracy są nagrania gotowe do wydania.”

Teraz zespół chce zebrać pieniądze na wydanie albumu w postaci CD. Do tego celu wybrali oni wspomnianą już platformę crowdfundingową: polakpotrafi.pl.

O co w tym chodzi?

Zespół potrzebuje 6.666 zł, żeby wydać album Bunt. Można go w tym wesprzeć kwotami od 5 zł wzwyż. W zależności od kwoty, jaką przekażemy, kapela zobowiązuje się do przekazania nam od podziękowań, przez utwory z dedykacją, płyty, bilety na koncert lub gadżety zespołu.

Łącznie z tym, że jeśli wpłacicie 4 tys. zł , zespół zagra dla was koncert w wybranym miejscu w Polsce.

Może więcej...

Jeśli zespołowi uda się przekroczyć próg 6.666 zł, już wie, co zrobić z tymi pieniędzy. - Gdybyśmy zebrali 9.999 złotych, to kwota taka pozwoli nam, oprócz wydania płyty, zrealizować oficjalny teledysk, który zostanie opublikowany w serwisie YouTube - informują.

Jeden klip to za mało? Ok, zatem przedstawiamy wam próg trzeci! Jeśli wsparcie projektu wyniesie 200 proc. , czyli 13.332 zł, Pampeluna nakręci drugi teledysk promujący nowy album, a dla fanów - w ramach bonusa - zorganizuje specjalny koncert urodzinowy - X lat Pampeluny! Pomożecie?

Zobacz także Jarmark Jamneński w Koszalinie

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!