Zdecydowane zwycięstwo Politechniki

pm
Piłkarki ręczne AZS Politechniki Koszalin pokonały na własnym parkiecie beniaminka PGNiG Superligi Latochy Sambor Tczew 31:21.

Akademiczki były zdecydowanymi faworytkami meczu, jednak przyjezdne długo prowadziły wyrównaną walkę. Z czasem przewaga Politechniki była coraz bardziej wyraźna, na przerwę gospodynie schodziły prowadząc 18:12.

W drugiej połowie koszalinianki kontrolowały grę. Dzięki szczelnej obronie i skutecznym kontratakom zespół robudował prowadzenie do 10 bramek – do końcowej syreny nie uległo ono już zmianie. AZS Politechnika Koszalin pokonała beniaminka 31:21.

AZS Politechnika – Sambor Tczew 31:21 (18:12)