Pomysłodawczynie (od lewej): Olga Muryn i Dorota Tarasiewicz

Pomysłodawczynie (od lewej): Olga Muryn i Dorota Tarasiewicz (© Radek Koleśnik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Planujecie w tym roku oświadczyć się waszej drugiej połowie? Jeśli szukacie nietypowego miejsca, o którym będziecie mogli opowiadać wnukom - koniecznie zgłoście się do kina Kryterium.

Walentynki, święto miłości, jak co roku dla wielu będzie okazją do zaręczyn. Każda para marzy, by to wydarzenie było wyjątkowe i by zapadło im na długo w pamięć.

- Mało kto pamięta, że tak naprawdę przez cały rok zakochani mogą się do nas zgłaszać i organizować zaręczyny - mówi Olga Muryn, jedna z pomysłodawczyń akcji Zaręczyny w kinie Kryterium.

- Już mieliśmy kilka osób, które wybrały właśnie kino Kryterium na ten wyjątkowy moment. Bardzo dobrze zapadła mi w pamięć jednak historia, kiedy turysta z Mielna przyjechał z gotowym teledyskiem dla swojej ukochanej. Nawet sam wykonywał piosenkę. Dziewczyna w pierwszym momencie potraktowała to jako reklamę, dopiero ostatnia scena dała jej do myślenia. Emocje były ogromne, pracownicy kina czekali z kwiatami i szampanem, dla nich też było to duże przeżycie.

Zaręczyny z Planetą Singli

- Teraz chcemy przypomnieć mieszkańcom o tej możliwości. Jest ku temu dobra okazja Walentynki i premiera świetnej komedii Planeta Singli. Muszę powiedzieć, że wraz z Olgą miałyśmy okazję ją zobaczyć przedpremierowo. I polecamy, nie tylko zakochanym, jest do dobre kino ze świetnymi dialogami - dodaje Dorota Tarasiewcz, kierownik kina Kryterium, współpomysłodawczyni akcji.

Warto podkreślić, że akcja jest bezpłatna tak jak i pomoc pracowników. Wszystko robione jest w ramach biletu na seans. - Na pewno trzeba się do nas odpowiednio wcześniej zgłosić. Pomożemy zarówno w ewentualnym wypożyczeniu sprzętu na zrobienia filmiku czy teledysku, montażu czy zmiany formatu .

Kieliszki na szampana i wazon też zorganizujemy - śmieje się pani Dorota. W niedziele przewidziane jest kilka godzin seansów i to na którym chcemy się oświadczyć też można ustalić z pracownikami. - Na pewno będzie to niespodzianka dla pozostałych widzów, ale mamy nadzieję, że sympatyczna. Nie ukrywamy, że trzeba mieć dużo odwagi aby zdecydować się na oświadczyny w sali pełnej ludzi - dodaje pani Olga.

Szczegóły

Chętni mogą zgłaszać się: Centrum Kultury 105, ul. Zwycięstwa 105, pokój 112. Dorota Tarasiewicz, dorota.tarasiewicz@ck105.koszalin.pl, tel. 94 347 57 37.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!