Walka z Francuzami była zacięta Walka z Francuzami była zacięta

Walka z Francuzami była zacięta. Jak zagramy teraz? (© Hala Koszalin)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Coraz więcej wielkich imprez sportowych w naszej Hali Widowiskowo-Sportowej. Już wkrótce bardzo ważny mecz biało-czerwonych z Węgrami.

To już za niespełna trzy tygodnie! We wtorek, 26 września br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie odbędzie się mecz barażowy reprezentacji Polski w halowej piłce nożnej z drużyną węgierską. Oba zespoły walczyć będą o awans do mistrzostw Europy. Początek spotkania o godz. 18.30.

Bilety na ten mecz, w cenie 10 zł, można już kupować na stronie bilety.koszalin.pl.

Walka o Słowenię

Warto nadmienić, że w Koszalinie Polacy i Węgrzy zagrają mecz rewanżowy. Pierwsze spotkanie w ramach dwumeczu grają bowiem także we wtorek, ale 12 września, w Miszkolcu na wschodzie Węgier.

Koszalińskie spotkanie stanowić będzie uwieńczenie tygodniowego zgrupowania biało-czerwonych.Mistrzostwa Europy w halowej piłce nożnej odbędą się w przyszłym roku w Słowenii.

Powróćmy jednak do naszego miasta. Przed dwoma tygodniami, także w Hali Widowiskowo-Sportowej, odbyło się bardzo emocjonujące spotkanie towarzyskie polskiej reprezentacji w futsalu z drużyną francuską. Niestety, po zaciętej walce przegraliśmy 3:4.

Poprzedni mecz tej rangi reprezentacja Polski w halowej piłce nożnej grała w koszalińskiej hali pod koniec marca tego roku. Biało-czerwoni wzięli wówczas udział w spotkaniu towarzyskim z reprezentacją Białorusi. W walce ze wschodnimi sąsiadami poszło nam o wiele lepiej niż w czasie meczu z Francuzami, jako że pokonaliśmy Białorusinów aż 6:0.

Wynik wynikiem, ważne jednak, że perfekcyjna organizacja tamtego wydarzenia oraz fantastyczna atmosfera na hali przyczyniły się do wyboru Koszalina na gospodarza meczu z Węgrami.

Przypomnijmy, że w naszej hali odbywają się także wielkie imprezy sportowe w innych dyscyplinach, jak mecz Polska-Rosja w piłce ręcznej kobiet.

Zobacz także Mecz towarzyski w futsalu Polska - Francja w hali widowiskowo-sportowej

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!