W sobotę, 6 lutego, na orliku w Jamnie rozegrany zostanie Turniej Charytatywny dla Damiana Paszkowskiego

W sobotę, 6 lutego, na orliku w Jamnie rozegrany zostanie Turniej Charytatywny dla Damiana Paszkowskiego (© organizator)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę, 6 lutego, na orliku w Jamnie rozegrany zostanie Turniej Charytatywny dla Damiana Paszkowskiego.

Do udziału w zmaganiach zaproszone zostały m.in. zespoły dziennikarzy, samorządowców, strażaków, policjantów, urzędników, rodziców młodych piłkarzy, wojskowych czy działaczy Gwardii Koszalin, zarówno w piłce nożnej, jak i w szczypiorniaku.

Zapisy są prowadzone do drugiego lutego. Organizatorzy imprezy gorąco zapraszają drużyny złożone zarówno z amatorów, kolegów z pracy czy reprezentujące kluby sportowe. Udział w turnieju mogą brać zawodnicy powyżej 16 roku życia. Wpisowe dla zespołu wynosi 100 złotych. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie walczącego z obłoniakiem – Damiana Paszkowskiego.

Zapisy oraz więcej informacji: Krzysztof Borzyszkowski, nr tel. 662 842 881.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!