To już tradycja: każdy rok zaczynamy od ogłoszenia plebiscytu na Różę i Kaktusa Roku 2015. Różą chcemy kogoś wyróżnić; igłą kaktusa - ukłuć.

Jak dobrze liczymy, będzie to już dziewiąta edycja plebiscytu Róża i Kaktus Roku. Krótko więc przypominamy: wspólnie z wami uzgadniamy listę osób, którym należy się symboliczna nagroda w postaci rozkwitającej róży, oraz listę osób, które za miniony rok powinny otrzymać kłującego kaktusa. Po ustaleniu nominacji czekać będziemy na wasze głosy, a na koniec zaprosimy do redakcji tych, którzy waszym zdaniem powinni otrzymać tytuł Róża Roku i tytuł Kaktus Roku.

Nasze propozycje

Tak jak w latach poprzednich, przygotowaliśmy wam redakcyjną ściągę z nazwiskami koszalinian (w kolejności alfabetycznej), którzy najczęściej w dobrym lub złym kontekście ukazywali się na naszych łamach. Ściągę tę utworzyliśmy głównie na podstawie trzech rubryk w naszym tygodniku: „szybują/dołują”, „dajemy PLUS (MINUS)” oraz „szpila”. I jak co roku, wcale to nie było dla nas łatwe zadanie.

Oddajemy wam głos

Teraz kolej na was: na wasze nominacje czekamy do 22 stycznia włącznie. W zgłoszeniu prosimy byście podali nie tylko imię i nazwisko waszego kandydata (kandydatki) do Róży i Kaktusa Roku 2015, ale i krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat on (ona) zasługuje na nagrodę lub negatywną ocenę. Propozycje swe możecie zgłaszać następująco:

- telefonicznie (dzwoniąc pod numer 94 3473 523),
- mejlem (redakcja.koszalin@naszemiasto.pl),
- listownie (Redakcja “Nasze Miasto”, 75-004 Koszalin, ul. Mickiewicza 24)
- osobiście (zapraszamy do redakcji od poniedziałku do piątku w godz.9-14, parter, pokój nr 7).

Zastrzegamy sobie przy tym prawo do weryfikacji zgłoszonych kandydatów.

Terminy

Macie możność zgłoszenia własnych kandydatów do 22 stycznia włącznie. 29 stycznia podamy ostateczną listę nominowanych i od tego też dnia będziecie mogli zacząć głosowanie. Potrwa ono do 14 lutego włącznie. Wyniki plebiscytu ogłosimy 18 lutego. Ponieważ nasz plebiscyt ma charakter czytelniczy (wy nominujecie kandydatów i wy na nich głosujecie) - przewidujemy miłe nagrody-niespodzianki dla tych z was, którzy zechcą wziąć udział w głosowaniu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!