Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwszy sprzęt stoczniowy pojawił się na licytacji.

Specjalistyczne platformy do przewozu sekcji statków na sprzedaż. Firma Porta Transport, która zajmowała się transportem technologicznym w Stoczni Szczecińskiej wystawia cały swój sprzęt na licytację. Byli stoczniowcy są zaniepokojeni - obawiają się, że maszyny, które służyły do budowy statków, wyjadą w inne miejsca Polski, a ich odtworzenie będzie bardzo kosztowne lub wręcz niemożliwe.


Tak powoli wyprzedaje się specjalistyczny sprzęt ze stoczni. Przypomnijmy - firmę Porta Transport przejął warszawski developer spółka JW Construction. Po zaprzestaniu produkcji w stoczni zwolniono z niej prawie 100 pracowników. Dziś, w Porcie Transport pracuje jeszcze 14 osób. Po sprzedaży sprzętu spółka będzie prawdopodobnie zlikwidowana.


Wiadomości Koszalin, Wydarzenia Koszalin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!