Znamy wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2015. Według nich PiS bardzo wysoko wygrał z Platformą Obywatelską. Na reakcję internautów, pełną złośliwych obrazkowych żartów, nie trzeba było długo czekać.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Oto sondażowe wyniki late poll z 26 października z godz. 5.55:
PiS: 37,7 proc. PO: 23,6 proc. Kukiz'15: 8,7 proc. .Nowoczesna: 7,7 proc. PSL: 5,2 proc. Zjednoczona Lewica: 7,5 proc. (nie wchodzi do Sejmu) KORWiN: 4,9 proc. (nie wchodzi), Razem: 3,9 proc. (nie wchodzi). Frekwencja wyniosła 51,6 proc.

O ile te wyniki nie ulegną wyraźniej zmianie, Prawo i Sprawiedliwość może rządzić samodzielnie.

Zobacz też: WYNIKI WYBORÓW 2015, Sejm i Senat, kto wygrał? [relacja na żywo]


Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Hallo

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ja (gość)

galapagos ...lemingi nawet nie wiedzą co to jest podatek katastralny!!!!

Na POcieszenie lemingom POwiem , ze PO jednak gdzieś wygrała wybory:))) wygrała w Chinach i na Kubie:)))

galapagos (gość)

Społeczeństwo powiedziało STOP :) Lemingi jak zwykle - zdziwione. O mały włos nie łyknęły zakamuflowanego podatku katastralnego, opakowanego w niebieski nowoczesny papierek przeznaczony do strzyżenia owiec.

joa (gość)

mam nadzieję, że PIS rozwali tą dziennikarską "elytę" pod tytułem Tadla, Kraśko, Lis itd
zajmie się gazetami, które są inwestowane w większości przez Makrelę
może powoooooli do ptasich móżdżków zacznie docierać prawda

gość (gość) (sklave)

Normalny człowiek zawsze będzie bronił słabszego.Tak się stało w tych wyborach i trzeba to przyjąć do wiadomości. Obłędna fantazja ludzi PO ,dziennikarzy i takich co w to uwierzyli przyczyniła się do zwycięstwa PiS-u.Gdyby kampania trwała jeszcze z dwa tygodnie,to takich "sklave" w ogóle nie było by w parlamencie.Mamy Was serdecznie dość...I tej Waszej paplaniny,i pomówień,i siania nienawiści i zmyślania bzdur.

JózefP (gość)

Dlaczego was folksdojcze z POmorza ...tak bardzo denerwuje, że wreszcie wybory w Polsce wygrali Polacy?

Uczeń liceum. (gość)

A ja jako pokutę naznaczyłem sobie pomagać funkcjonariuszom IPN w ekshumacjach z cmentarzy wojskowych i tam gdzie trzeba, niesłusznych żołnierzy WP nazwanych przez SN III Solidarnościowej RP mafią. Oświeć mnie panie prezydencie III RP, kto przekazał Wrocław Polsce. To wielka wina tych żołnierzy, tfu mafii przecież.

seba (gość)

Mamy co chcieliśmy ponad 48% dołączyło do wyborców, którzy oddali głosy. Teraz pretensje tylko do siebie.

gośka (gość) (sklave)

"upadły aniele", nikt nie będzie kopał, "upadlaka", bo i po co? Idź i nie pisz głupot więcej.ślina jeszcze bruku nie osiągnęła, a już w błocie manipulacji grzęźnie.

sklave

Piszę jako pierwszy, pierwszy donos. Szanowny Panie Prezesie niniejszym informuje pana że mój sąsiad z naprzeciwka zamiast do kościoła w niedzielę chodzi do lasu albo śpi. Mało tego to zamiast słuchać jedynego prawdziwego radia z Torunia to słucha muzyki dyskotekowej i ogląda wiadomości w TVP. Taka antyspołeczna postawa powinna być surowo napiętnowana. Życzliwy PiSatiel.
Z netu: Pierwszą ustawą będzie ta o trójkach społecznych. Zestaw podstawowy; PiSiorek, ksiądz i policjant. Zadanie; sprawdzanie prawomyślności i postaw katolickich. Jedyna słuszna kara jaka będzie to stos.
Z netu. A ja chciałbym złożyć samokrytykę, wcale nie chodzę do kościoła i nigdy nie głosowałem na PiS, no masakra po prostu. Tak długo tkwiłem w błędzie. Proszę Pana Naczelnika o wybaczenie i obiecuję, że teraz na kolanach będę Go wspierać myślą, mową i uczynkiem. W ramach pokuty mogę np. zorganizować jakiś marsz narodowców albo bezpłatnie potrollować przeciwko PO albo poopluwać lewaków albo przywiązać się sznurem do krzyża na Krakowskim Przedmieściu albo złożyć datek na Wielki Pomnik Upamiętniający Zamach Smoleński. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka