Od lewej:  Marcin Nowak, Robert Mania, Marcin Torbiński oraz Ewa Maliszewska Od lewej:  Marcin Nowak, Robert Mania, Marcin Torbiński oraz Ewa Maliszewska

Od lewej: Marcin Nowak, Robert Mania, Marcin Torbiński oraz Ewa Maliszewska (© Radek Koleśnik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W siedzibie Miejskiej Energetyki Cieplnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród za pierwszy etap konkursu Cztery pory roku z MEC-em.

Przypomnijmy, pierwsze miejsce zajął Marcin Torbiński otrzymując nagrodę finansową w wysokości 750 zł. Trzy wyróżnienia trafiły do pań - Ewy Maliszewskiej i Anny Klinkosz oraz pana Marcina Nowaka, który, co warto podkreślić, po raz pierwszy wziął udział w konkursie przygotowywanym przez naszą redakcję.

Nagrody wręczyli Jolanta Stempowska, zastępca red. naczelnego tygodnika „koszalin.naszemiasto.pl” oraz Robert Mania, prezes Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie. Uczestnicy podkreślali w czasie wręczania, że najbardziej ich cieszy możliwość brania udziału w konkursach poświęconych miastu i już nam oznajmili, że mają pomysły na kolejne odsłony zabawy.

Zobacz wszystkie zdjęcia w kategorii WIOSNA

CZAS NA LATO!

Nawiasem mówiąc, wy również możecie wziąć udział w letniej odsłonie konkursu. Do 15 września czekamy na wasze prace z latem w roli głównej. Przypominamy, że zdjęcia mogą być wykonane aparatem, tabletem, a nawet telefonem komórkowym.

W konkursie mogą brać udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wszyscy muszą spełnić tylko 2 warunki: z kadru, który nam przyślecie, musi być na pierwszy rzut oka widać, że to Koszalin; nie możemy też mieć wątpliwości, że zdjęcie zostało zrobione latem.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Jeśli wykonaliście już swoje zdjęcia, pora je zgłosić.

- Wszystkich chętnych zapraszamy na nasz portal koszalin.naszemiasto.pl. Osoby, które mają już swoje indywidualne konta, po prostu się logują. Pozostali muszą wpierw się zarejestrować na naszej stronie. Warto zrobić to wcześniej, bo na mejla potwierdzającego czasem trzeba poczekać kilka godzin - wyjaśnia Dawid Jaśkiewicz, moderator strony.

Jeśli już będziecie mieć swoje konto, możecie wysłać do nas zgłoszenia.

- Logujemy się, klikamy w górnym prawym rogu na ikonę naszego profilu, a następnie wybieramy z listy „dodaj artykuł” - wyjaśnia Dawid.

- System przeniesie nas na stronę formularza. Tu bardzo ważna kwestia: nie wybierajmy z dostępnych na formularzu opcji dodania galerii, bo to nie jest galeria, która pozwala nam wziąć udział w konkursie. W formularz „dodaj artykuł” w tytule wpisujemy: Cztery pory roku z MEC, a w zajawce - kilka słów o swoich zdjęciach.

Kolejna ważna kwestia, to że zdjęcia muszą być dodawane pojedynczo, a z kategorii wybieramy opcję „Mieszkańcy informują”. Uwaga! To, że zdjęcia muszą być dodawane pojedynczo, nie znaczy, że w jednym artykule można dodać tylko 1. zdjęcie.

- Nie ograniczamy ilości zdjęć, ale muszą one być w jednym artykule. To ważne - wyjaśnia Dawid.

- Dobrze dodany artykuł trafia do mnie i po weryfikacji pojawi się na stronie. W razie wątpliwości proszę pisać pod adres: dawid.jaskiewicz@polskapress.pl.

Uwaga! I jeszcze prośba od jurorów: zdjęcia, oprócz opublikowania na stronie koszalin.naszemiasto.pl, prosimy również wysłać pod adres: radoslawkolesnik@gmail.com Bardzo ważne jest też, aby były one zmniejszone.

Zdjęcia w kategorii LATOUżytkownik Darek Kopczewski

Użytkownik Sabi

Użytkownik Sabi

Użytkownik Michał Korona

Użytkownik Michał Korona

Użytkownik Ela Sz

Użytkownik Sabi

Użytkownik Sabi

Użytkownik Tomasz Juszkiewicz

Użytkownik Sabi

Użytkownik Przemysław Śledź

Użytkownik Tomasz Juszkiewicz

Użytkownik Marek Józków

Użytkownik Tomasz Juszkiewicz

Użytkownik Sabi

Użytkownik Ewa Maliszewska

Użytkownik Muzofan

Użytkownik Sabi

Użytkownik Alicja

Użytkownik Alicja

Użytkownik Alicja

Użytkownik Anna

Użytkownik Adam Konieczny

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Katarzyna Amira

Uzytkownik Katarzyna Amira

Użytkownik Sabi

Zobacz także Wyścigi rowerkowe "Głosu"

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!