Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych. AP Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 1:5 [zdjęcia]

Dawid Jaśkiewicz
Juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Bałtyk Koszalin ulegli na swoim boisku Akademii Pogoń Szczecin 1:5.

Pierwsza część spotkania nie przyniosła bramek. W końcówce tej odsłony znakomitą okazję do objęcia prowadzenia mieli goście, lecz po rozegraniu rzutu wolnego pośredniego z obrębu pola karnego, futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

Po zmianie stron worek z bramkami został rozwiązany. W 51 minucie szczecinianie objęli prowadzenie za sprawą skutecznego strzału z rzutu karnego w wykonaniu Huberta Sadowskiego. Chwilę później do wyrównania doprowadził Filip Grabowski. W kolejnych minutach do siatki trafiali wyłącznie przyjezdni. Swoją drugą bramkę dołożył Hubert Sadowski, dwukrotnie trafił również Mikołaj Midzio. Jednego gola strzelił Tymoteusz Antoniuk.

Warto dodać, że pierwszy zespół Bałtyku Koszalin występujący w wojewódzkich rozgrywkach w tej kategorii wiekowej, po wygranej 4:3 nad Salosem Szczecin zapewnił sobie grę w zmaganiach makroregionalnych w rundzie wiosennej.