Kolacja we dwoje? A może po prostu babski wypad? Wybór należy do was

Kolacja we dwoje? A może po prostu babski wypad? Wybór należy do was (© fotolia.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek drastycznie wzrośnie sprzedaż tulipanów. Sprawca? Dzień Kobiet. Jak jeszcze mogą świętować swoje święto koszalinianki? Zobaczcie.

Jedni uważają, że to relikt czasów komuny, kiedy wszystkie panie dostawały 8 marca goździki oraz rajstopy. Inni, że jest to okazja do docenienia kobiet. Tymczasem w ciągu najbliższego tygodnia w Koszalinie, jak w innych miastach, szykują się liczne imprezy zamknięte - tylko dla pań.

Oferta jest na tyle bogata, że każda ze świętujących powinna znaleźć coś dla siebie.

- Dzień Kobiet to dobra okazja, żeby porozmawiać o tym, co nam, kobietom, na co dzień przeszkadza: dyskryminacja ze względu na płeć , stereotypy - mówi Dorota Chałat, prezeska stowarzyszeni Era Kobiet w Koszalinie. - Postanowiłyśmy zaproponować paniom warsztaty, które prowadzi Katarzyna Olejnik, na co dzień przedsiębiorczyni pracująca w Warszawie, a z zamiłowania feministka działająca na rzecz równości, członkini Stowarzyszenia Kongres Kobiet, absolwentka Fundacji Szkoła Liderów. Oprócz tego w planie mamy grę integracyjną oraz upominki- niespodzianki. To alternatywa dla osób, które może niekoniecznie chcą obchodzić to święto w sposób klasyczny.

Zaproszenia

Dzień Kobiet z Erą Kobiet
W programie, pogadanka - historia Dnia Kobiet, dyskusja o dyskryminacji i stereotypach i gra integracyjna.
5marca, godz. 12-15, Coffee House, ul. Dzieci Wrzesińskich 9/2. Wstęp wolny.

Ach te baby
Koncert z okazji Dnia Kobiet łączący śpiew, taniec, elementy żonglerki i akrobatyki z dużą dawką dobrego humoru.
5 marca, godz. 20, Teatr Muza Variete, ul. Morska 9. Bilety: 25 zł, grupowy - 20 zł.

Brunetki, blondynki
W programie usłyszymy takie hity jak: Dancing queen, Wake me up before you go go.
8 marca, godz. 18 (kolacja) występ o godz. 19 , Teatr Muza Variete, ul. Morska 9. Bilety: 35 zł (60 zł z kolacją).

Dzikie żądze
Spektakl o historii małżeństwa z długim stażem, które znajduje w księgarni książkę nt. realizacji swoich fantazji. By ratować małżeństwo i obudzić na nowo żądze, para postanawia wprowadzić ją w życie. A nie jest to łatwe, bo do tego teatru fantazji potrzebne są dodatkowe osoby...
8 marca, godz. 17:30 i 20, Bałtycki Teatr Dramatyczny, pl. Teatralny 1. Bilety: 70 i 90 zł. Rezerwacja: 94 342 22 67.

Czekoladowy dzień
Slow Koszalin z szef em kuchni Restauracji Dune przygotowuje wieczór, w trakcie którego zaprezentuje dania, w których czekolada wystąpi w duecie z krewetką, selerem czy świeżą makrelą. Mistrz nie tylko ugotuje, ale także opowie o czekoladzie.
4 marca, godz. 18, Dune Restaurant Cafe Lounge, Mielno, ul. Pionierów 18. Wstęp: 50 zł. Zgłoszenia: slowkoszalin-@gmail.com.

Zespół Guardian Angels
W klubie Fregata wystąpią tancerze z zespołu Guardian Angels ze swoim tanecznym, sexy show. Do godz. 23 lokal otwarty tylko dla pań.
4 marca, godz. 21 , Klub Fregata, ul. Podgrodzie 1a. Wstęp: 50 zł.

Shirley Valentine
Legendarny spektakl Willy’ego Russel’a. Komedia i nostalgia, entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Z Shirley łatwo się utożsamić - to kobieta, kiedyś z głową pełną marzeń o podróżach dookoła świata, teraz pełna lęku i niepewności. Mierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem- samą sobą.
13 marca, godz. 18, Centrum Kultury 105, ul. Zwycięstwa 105. Bilety: po 40 i 50 zł.

Weekend Pań
W programie m.in. masaże kokosowe, zabawa w Restauracji Biała Dama pod hasłem Ladies Night. Ekskluzywny pokaz tańca męskiego grupy Gentelmen oraz kurs tańca Chair Dance .
4-6 marca, Marina Mielno, Mielno, ul. Chrobrego 26a. Cena weekendu: 459 zł .

W sportowym stylu
Centrum Sportowe Adria zaprasza na wieczór pań. Spotkanie z Sarą Betkier (uczestniczką programu Project Runway), pogadanka o seksapilu w innym wymiarze, występ grupy tanecznej, fitness na stepie, turniej squasha, turniej piłkarzyków itd. Poczęstunek oraz liczne konkursy.
4 marca, godz. 18, Squash Koszalin - Adria, ul. Grunwaldzka 8-10. Wstęp: 15 zł.

Z myślą o Dniu Kobiet
Klubowa zabawa z didżejem Zaju.
5 marca, godz. 22, Jazzburgercaffe, ul. Pileckiego 10. Wstęp wolny.

Julia Vikman dla pań
Julia Vikman ze strony babci pochodzi z Polski, a ze strony dziadka - ze Szwecji . Jest absolwentką Akademii Muzycznej w klasie fortepianu. Dużą popularnością cieszy się jej płyta z utworami Bułata Okudżawy i repertuarem legendarnej Anny German, które na pewno zaprezentuje na koncercie w koszalińskim klubie Kawałek Podłogi.
8 marca, godz. 19 . Klub Kawałek Podłogi, ul. Piastowska 21. Bilety po 25 zł.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!