Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 8 sierpnia przez cztery tygodnie wybieramy wspólnie Najlepszy Produkt Wakacji 2016. Najnowsze gadżety rywalizują w trzech kategoriach: elektronika, podróże i sport, a wy walczycie o atrakcyjne nagrody! Dziś poznaliśmy pierwszych zwycięzców.

Najprzyjemniej wypoczywa się przy ulubionej muzyce, Internet jest najlepszym przewodnikiem po nowych miejscach, a nic nie motywuje lepiej do uprawiania sportu, niż systematyczność. Jako że wakacje nierozerwanie łączą się z wypoczynkiem i wzmożeniem sportowej aktywności, postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym gadżetom, które Wam to ułatwią. Wybieramy Wakacyjny Produkt Roku 2016!

Wszystkie ważne informacje znajdziecie tutaj: Wakacyjny konkurs dla fanów elektroniki!.
Swój głos w plebiscytach poprzez naszą stronę, Facebooka i smsy możecie oddawać pod poniższymi linkami:

Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Elektronika
Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Podróże
Wakacyjny Produkt Roku 2016 – SportDo autorów tych smsów w pierwszym tygodniu trafią nagrody:
1) Kamera sportowa THIEYE i60 4K: "WPS.1. Szybkość, rozdzielczość, slowmotion - wszystko czego trzeba na wyprawach motocyklowych, a do tego zestaw akcesoriów".

Opisany produkt znajdziecie tutaj.

2) Wideorejestrator Mio MiVue 688S: "WPE.2. Każdy może mieć telefon, ale dinozaura tylko nieliczni, bo tylko dinozaur taki jak ten działa bardzo długo bez ładowania".

Opisany produkt znajdziecie tutaj

Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!