Piłkarze drugoligowej Gwardii Koszalin rozpoczęli przygotowania do wiosennej części sezonu.

W poniedziałek zawodnicy oraz sztab szkoleniowy spotkali się na spotkaniu organizacyjnym, z kolei we wtorek i środę gwardziści przechodzili badania wydolnościowe. W czwartek rozpoczęły się właściwe treningi, które obecnie odbywają się m.in. w hali Gwardii oraz w terenie, gdzie zawodnicy koszalińskiego zespołu pracują nad siłą i wytrzymałością.

W porównaniu do rundy jesiennej, w kadrze drużyny dojdzie do kilku zmian. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Paweł Łysiak, Krzysztof Bułka, Maciej Gregorek, Patryk Sobiegraj i Bartłomiej Oleszczuk.

Z zespołem... wietnamskiej ekstraklasy trenuje pomocnik Kamil Poźniak. Zawodnik, który trafił do Gwardii we wrześniu ubiegłego roku i strzelił w jedenastu występach jedną bramkę, jest testowany w Hồ Chí Minh City FC.

Obecnie trwają rozmowy z graczami, którzy mogą zasilić koszalińską drużynę przed rundą wiosenną.

Pierwszy mecz kontrolny podopieczni Tadeusza Żakiety rozegrają w środę, 17 stycznia, w Ustroniu Morskim z Raselem Dygowo.Zobacz także Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków 2:2

Piłka nożna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!