(© organizator)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Bałtyckim Teatrze Dramatycznym rozpoczął się sezon 2017/2018.

sztuka Stowarzyszenia Aktorów po Godzinach: Czekamy na sygnał, która w poniedziałek została wystawiona jako spektakl towarzyszący ruszających właśnie 8. Koszalińskich Konfrontacji Młodych m-teatr.

W ramach festiwalu do soboty można jeszcze zobaczyć 7 spektakli, w tym 4 konkursowe oraz 3 towarzyszące. Po każdym z przedstawień organizatorzy zapraszają do foyer na m-gadugadu- teatr, czyli spotkanie na żywo z twórcami sztuki.

Nowością tegorocznych konfrontacji jest czytanie nowych dramatów. Ostatnia odsłona tej akcji odbędzie się dziś o godz. 21.30 na małej scenie BTD. Wstęp - za okazaniem biletu na którykolwiek spektakl w ramach 8.KKM m-teatr. Spektakle konkursowe, w tym Rewoltę w wykonaniu aktorów naszego Bałtyckiego Teatru Dramatycznego, ocenia jury.

W tym roku w jego skład wchodzą: uznany krytyk teatralny Jacek Wakar, reżyserka młodego pokolenia Anna Smolar i Adam Orzechowski, dyrektor Teatru Wybrzeże w Gdańsku.

Nasz festiwal jest jedną z niewielu okazji zobaczenie dokonań młodych polskich reżyserów. Jak obliczył sekretarz literacki BTD Piotr Pawłowski, żeby obejrzeć wszystkie prezentowane spektakle festiwalowe, musielibyśmy wydać ok. 1 tys. zł tylko na same bilety.

To nas jeszcze czeka:
14 września, godz. 19: Piłkarze (na zdjęciu) - 40 zł (scena na zapleczu)
15 września, godz. 17.30: Jordan - 20 zł, mała scena
15 września, godz. 19: Rewolta - 30 zł (scena na zapleczu).
15 września, godz. 21.30: Ćeský diplom- 30 zł parter (duża scena)
16 września, godz. 19: Coś pomiędzy- 30 zł (scena na zapleczu)
16 września, godz. 21.30: Horror show - 30 zł (mała scena,
17 września, godz. 19: Trzej Muszkieterowie - 50 zł parter, 40 zł balkon (duża scena)

Zobacz także Rozpoczęcie 8. Koszalińskich Konfrontacji Młodych m-Teatr

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!