Tropem Wilczym. Bieg pamięci w Koszalinie [zdjęcia, wideo]

Dawid Jaśkiewicz
Bieg Tropem Wilczym w Koszalinie. Na starcie stanęło ponad 300 biegaczy
Bieg Tropem Wilczym w Koszalinie. Na starcie stanęło ponad 300 biegaczy Dawid Jaśkiewicz
W Koszalinie, podobnie jak w wielu innych miastach Polski, na sportowo uczczono pamięć Żołnierzy Wyklętych.

W naszym mieście został zorganizowany Bieg Tropem Wilczym. Uczestnicy biegu głównego mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Była to już czwarta edycja zawodów. Na starcie stanęło ponad 300 biegaczy.

Zgodnie z przewidywaniami, bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Witkowski, który przybiegł na metę z czasem 33,11. Tuż za nim uplasował się Norbert Borzęcki (34,36). Podium uzupełnił Tomasz Żmuda (38,09).

Wśród pań na metę najszybciej przybiegła Kamila Łagutko z czasem 41,24. Na podium uplasowały się również Urszula Kasztelan (42,09) oraz Agnieszka Pasieka (44,36).