W sobotę w Centrum Handlowym Atrium już po raz trzeci zostały zorganizowane Targi Edukacyjne Witaj Szkoło. Współorganizatorami imprezy były Głos Koszaliński i koszalin naszemiasto.pl.

Targi były okazją do zapoznania się z tegoroczną ofertą proponowaną przez szkoły, kluby i instytucje. Rodzice chcący wysłać dzieci na zajęcia pozalekcyjne, mogli poznać szczegóły, warunki uczestnictwa oraz opłaty.

Swoją ofertę zaprezentowały m.in. Szkoła Języków Obcych CONTRACT, Learning Center Szkoła Języków Obcych, Szkoła językowa English Center Kids, CRATUS, zdolne dzieciaki.pl, Akademia Nauki, Biznesuj z Pasją, Koszaliński Klub Karate Kyokushin, Squash Adria oraz Studio Tańca Pasja. Chętni mogli również skorzystać z porad specjalistów z Natur House Dietetyk.

Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!