Simply Red uczczą swoją 30 rocznicę światową trasą koncertową, w tym 14 dat w Wielkiej Brytanii, z dwoma gorąco oczekiwanymi koncertami 17 i 18 grudnia 2015 w O2 Arena oraz koncertem w Polsce 24 października 2015 na Torwarze w Warszawie. Tak było wczoraj w stolicy!


Zobaczcie też:Taniec z Gwiazdami. Co sądzą o Warszawie Ewelina Lisowska i Tomasz Barański? [ZDJĘCIA,WIDEO]


MUZYKA: Carnivale Intrigue, Kevin Macleod (incompetech.com)
Źródło: naszemiasto.pl


Czytaj także

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piotr (gość)

Wspaniałego artystę i muzyków nie przyćmi nawet nie do końca nadająca się dla nich hala. Kocham Micka i kocham Simply Red. Nie sądzę aby wokalnie i muzycznie jakikolwiek zespół gatunku pop ich przebijał. Żyjcie i koncertujcie jak najdłużej!!!!!!!!!!

4ad (gość)

8 lat temu byłem na Simply Red w Pradze,koncert zaje..sty ale ten w Warszawie z kosmosu.Dzwiękowo 10,muzycznie 10, publika 12 :))) Mick był chyba naprawdę zadowolony

aaaaaa (gość)

Przepiękny koncert, atmosfera, muzyka. Mimo, że nie jestem super fanką, to koncert zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pełny profesjonalizm!! Czekam na kolejne.