(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia do Multikina.

Bilety są ważne od poniedziałku do czwartku, na dowolnie wybrany film. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, napiszcie kogo weźmiecie ze sobą do kina i dla czego?

Na wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 26 października, do godz. 12. Spośród najlepszych wybierzemy zwycięzców.

Z regionu

Komentarze (10)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się
Redakcja

Konkurs zakończony! Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Zaproszenia trafiają do użytkowników: Biedronka oraz Ewelciaa. Niedługo otrzymacie wiadomość mailową z informacją o możliwości odbioru nagrody. Gratulujemy!

niedzwiadek

Zabrałbym męża i spędzilibyśmy wspólnie mile czas,bo jak wiadomo jest go coraz mniej w tej nasze rzeczywistości(praca,dom,dzieci) ;)

pieszczocha

Mile spędzony wieczór z moją córka w kinie to jest to co lubimy razem robić.

KrzysiekKoszalin

Do kina poszedłem z koleżanką, która tak jak ja jest uzależniona od kina i jak twierdzi dzień bez kina to dzień stracony :-)

makumba51015@...

Do kina wezmę moją mamę. Chciałabym jej wynagrodzić godziny spędzone z wnukiem, czyli moim synkiem. Adaś ma świetną babcię, na którą możemy liczyć w dzień i w nocy. Taka babcia to skarb! Chętnie wybrałabym się z mamą na jakąś babską produkcję, w celu odreagowania i naładowania akumulatorów.

Ewelciaa

Chciałabym pójść do kina wraz z moim chłopakiem. Jest to najważniejsza osoba w moim życiu, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać właśnie z nim. Myślę, że kino to wspaniałe miejsce na randkę. Emocje wywołane filmem zbliżają nas do siebie, śmiejemy się, płaczemy, najważniejsze, że wszystko robimy razem. To jest przecież najważniejsze. ;) Bardzo by się ucieszył z takiego prezentu ;)

agapukiewicz@...

A ja chciałabym pójść do kina razem ze swoją przyjaciółką, z którą umówiłam się w tym tygodniu na wspólne spotkanie. Dawno z nią dłużej nie rozmawiałam, a mamy sobie nieco do pogadania... Po takiej rozmowie przy jakiejś dobrej kawie i czymś jeszcze z chęcią poszłybyśmy zrelaksować się na dobrym filmie. Myślę, że byłby to wspaniały czas - popołudnie i wieczór poza domem, bez męża i dzieci.

kamil3691@...

Dzień dobry. Do kina zabiorę swoją dziewczynę gdyż jest uwielbiam spędzać z nią swój wolny czas i na pewno wspólne wyjście do kina umili nam dzień. Wygrane bilet z pewnością ucieszą moją dziewczynę, która obchodzi na dniach swoje "21" urodziny i byłby to wspaniały prezent.Dlaczego akurat z nią chciałbym pójść na wybrany seans? Odpowiedz jest jasna. Razem bardzo często chodzimy do kina, śledzimy losy gwiazd kina. Każdy oglądany film czy to horror czy komedia potrafi nas do siebie zbliżyć. Strach,łzy,radośc każda z tych emocji przybliża nas do siebie coraz bardziej...Bardzo proszę o bilet gdyż to będzie część mojego wspaniałego prezentu urodzinowego.Dziękuję.

biedronka

Chętnie wybiorę się do kina z moją mamą- zabrałabym małżonka, ale ciągle jest w pracy, a z mamą dawno nigdzie nie byłam. W dzieciństwie często zabierała mnie do kina i na spacery, teraz czas, by było na odwrót. Wiem, że mamusia chciała bardzo obejrzeć film pt. "Obce niebo", miałabym okazję zrobić Jej niespodziankę.

kamat

Kogo wezmę ze sobą do kina i dlaczego?
To wszystko zależy jeszcze od filmu, na który będę szedł i kto ładniej mnie poprosi, bym go zabrał :-)
Konkurencja może być duża...
Jeśli to będzie żona, to najprawdopodobniej trafimy do restauracji w filmie "Ugotowany"!