Szare łazienki przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Podobnie jak każdy kolor neutralny, szarość samodzielnie może stworzyć wspaniały klimat pomieszczenia. Jednak odpowiednio zaaranżowany, jako jedyny może nadać wnętrzu szlachetności. Wybierz właściwy odcień i sprawdź, dlaczego szary jest trendem kolorystycznym dekady. Uzyskaj ten wspaniały szary wdzięk w swoim domu dzięki kilku naszym wskazówkom. Kliknij w zdjęcie i zobacz najlepsze inspiracje.


Maluj ze Śnieżką

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adamdw (gość)

W sumie dobrze to wygląda, chociaż wolę weselsze kolory. Ostatnio zamówiłem sobie nową baterię na el12.pl i chyba bardziej by ona pasowała do tego typu wystroju

Jola Kamińska (gość)

bardzo fajne aranżacje, zwłaszcza ta w szarości mi do gustu przypadła. Ale nie zaskoczyły, tak, jak aranżacja łazienki u mojej znajomej. Na scianach mają beton...super to wygląda, nie jest tak gładko, jednolicie jeśli chodzi o kolor tylko tak przecirany niejako...naprawdę nie mogłam się nadziwić ze to po prostu i tylko beton;) Firma http://betonnadom.pl/lokalizacje/beton-poznan, w innych miastach tez, ale warto na stronie odszukać i poczytac o ofercie bo naprawdę jest zaskakująca, przynajmniej dla mnie.

jan

Szarości wyglądają super w połączeniu z bielą.
Do takiej aranżacji wykorzystaliśmy płytki All in white z tubądzina.

Marzena (gość)

Miesiąc temu przeprowadziłam remont łazienki i też wybrałam odcienie szarego, u koleżanki wcześniej widziałam jak łądnie to wygląda i zwyczajnie zgapiłam. Mam nawet te same płytki. Nie tylko w sumie to, bo ona miała biobidet na wc zamontowany i jak pokazała mi jak działa taka deska myjąca to i ja chciałam mieć ją u siebie. Na pewno to jest lepsze od bidetty