Największe błędy kobiet. Myślisz, że to podoba się mężczyznom? Mylisz się!

Kobiety często poprawiają swój wygląd, myśląc że będą bardziej atrakcyjne. Tymczasem ich kosmetyczne zabiegi przynoszą odwrotny skutek. Zobacz, czego najbardziej nie lubią panowie. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do tekstu.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.05.2018, 12:54

Ale też nie Sikorka żeby słoninę opier..ać

30.04.2018, 00:40

Największym błędem kobiet jest mania odchudzania i liczenie każdej kalorii. Wielu facetów nie dość, że nie cierpi słuchać gderania o kupionym batoniku, kolejnych dietach cud i dietetycznych sałatkach, to jeszcze lubi popatrzeć na babki z choć odrobiną ciałka i krągłym tyłkiem w myśl powiedzenia, że facet nie pies, na kości nie leci.

29.04.2018, 16:14

Największe błędy kobiet to: malowanie oczu, profilowanie brwi, malowanie paznokci, i pudrowanie.Tak wypacykowane kobitki tylko odpychają męszczyzn!!!!!

29.04.2018, 07:21

Myślałaś, ze twój wąsik jest seksowny - MYLIŁAŚ SIĘ :D !!!

28.04.2018, 18:28

Jak dziewczyna ładna, to nic z tej listy jakoś bardzo jej nie zaszkodzi - z wyjątkiem wąsika - masakra.

28.04.2018, 06:22

Trochę luzu babeczki :) tym bardziej, że to prawda :*

26.04.2018, 19:18

Matko, co za durnoty. Jak się PANOM nie podoba mocny makijaż, to niech się PANOWIE mocno nie malują. Proste.

25.04.2018, 10:18

Serio? Na miejskim portalu artykuł o tym, jak mają wyglądać, zachowywać się i żyć kobiety tylko po to, by się podobać facetom? Upadliście nisko.