Kobiety często poprawiają swój wygląd, myśląc że będą bardziej atrakcyjne. Tymczasem ich kosmetyczne zabiegi przynoszą odwrotny skutek. Zobacz, czego najbardziej nie lubią panowie. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do tekstu.


Hallo

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alf (gość)

Największym błędem kobiet jest mania odchudzania i liczenie każdej kalorii. Wielu facetów nie dość, że nie cierpi słuchać gderania o kupionym batoniku, kolejnych dietach cud i dietetycznych sałatkach, to jeszcze lubi popatrzeć na babki z choć odrobiną ciałka i krągłym tyłkiem w myśl powiedzenia, że facet nie pies, na kości nie leci.

Bu (gość)

Największe błędy kobiet to: malowanie oczu, profilowanie brwi, malowanie paznokci, i pudrowanie.Tak wypacykowane kobitki tylko odpychają męszczyzn!!!!!

Janek (gość)

Jak dziewczyna ładna, to nic z tej listy jakoś bardzo jej nie zaszkodzi - z wyjątkiem wąsika - masakra.

Basia (gość)

"Melancholia nie jest seksowna. Panowie wcale nie chcą być naszymi pocieszycielami. Nie po to chcą się z nami umawiać, by wysłuchiwać o naszych życiowych problemach. Roześmiana, radosna dziewczyna szybciej otoczy się wianuszkiem adoratorów niż jej piękna lecz smutna koleżanka."

Doprawdy, melancholia to zabieg kosmetyczny? Dobrze wiedzieć, że nie wolno mi odczuwać smutku, bo jakiś Janusz nie będzie chciał mnie przelecieć.

"Pierwszy dzień na plaży
Mężczyźni nie lubią kontrastów. Zarówno spalona na skwarkę, jak i zbyt biała skóra raczej im się nie spodoba. Jeśli chcemy wyglądać atrakcyjnie na plaży, dobrze jest pójść chociaż na chwilę na solarium lub chociaż użyć samoopalacza."
Jesteś blada? Nie wolno, to się nie podoba facetom, a przecież kobieta żyje właśnie po to, żeby podobać się mężczyznom! Na solarium marsz i zafunduj sobie czerniaka.

Brawo, wysoko ustawiliście poprzeczkę, bardziej kretyński "artykuł" trudno będzie napisać.

ja (gość)

Matko, co za durnoty. Jak się PANOM nie podoba mocny makijaż, to niech się PANOWIE mocno nie malują. Proste.

f (gość) (MD)

Ależ nie bierzcie tego do siebie ! Chodźcie tak żeby było wam WYGODNIE i tak, jak chcecie ! Wersja najwygodniejsza - płaskie pantofelki, jeansowe spodnie i krótkie włoski. Tylko nie mścijcie się później na całym świecie, a na mężczyznach w szczególności, że płaczecie samotnymi nocami w poduszkę, albo macie jakąś ciapę, która z braku laku robi za faceta.

MD (gość)

Serio? Na miejskim portalu artykuł o tym, jak mają wyglądać, zachowywać się i żyć kobiety tylko po to, by się podobać facetom? Upadliście nisko.