Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uczestników plebiscytu prezentowaliśmy wam przez całe lato. Teraz czas na podsumowanie. Wręczenie nagród planujemy na poniedziałek, 18 września.

Przez ponad 2 miesiące nasi czytelnicy mogli oddawać głosy na najlepszy sklep i najlepszego usługodawcę w naszym mieście. Plebiscyt cieszył się dużą popularnością, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i zwykłych mieszkańców Koszalina.

Nie będziemy ukrywać, że bardzo nas to cieszy. Zarówno dla nas, jak i czytelników, plebiscyt stał się doskonałą okazją do lepszego poznania oferty koszalińskich handlowców i usługodawców, a dla przedsiębiorców - do podzielenia się z nami swoimi sukcesami.

Z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można więc założyć, że również i w przyszłym roku poprosimy zarówno właścicieli firm, jak i was, naszych czytelników, o wzięcie udziału w kolejnej edycji plebiscytu.

Nagrodzeni

W sumie nagrodziliśmy 6 koszalińskich firm, w tym 3 w kategorii najlepsza usługa lata, i kolejne 3 w kategorii najlepszy sklep lata.

W pierwszej z tych kategorii miejsca na podium zajęli kolejno: Ośrodek Wypoczynkowy Radew, Teleopieka dla seniorów oraz Top Laser.

Atuty Ośrodka Wypoczynkowego Radew są oczywiste: pięknie położony nad jeziorem, wśród lasów, przyciąga zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych, którzy lubią się po prostu zrelaksować.

Z kolei w kategorii Najlepszy sklep lata najlepsza okazała się Hurtownia Budowlana Tęcza, a kolejne miejsca na podium zajęły Eko-Smaki oraz Extra-DACH.

Hurtownia Materiałów Budowlanych.Hurtownia Budowlana Tęcza również ma niebagatelny atut.

Jest to doświadczenie wynikające z kilkudziesięciu lat działalności na regionalnym rynku w branży budowlanej. A takie doświadczenie klienci zawsze doceniają.

Właścicieli wszystkich zwycięskich przedsiębiorstw już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznym plebiscycie.

Zobacz wyniki głosowania

Nagrody

A w tej konkurencji wziąć udział z pewnością warto. Warto powalczyć o zwycięstwo nie tylko z uwagi na samą przyjemność rywalizacji i nie tylko z powodu prestiżu, jaki staje się udziałem najlepszych. Nasi zwycięzcy będą mogli pochwalić się honorowymi tytułami i zatrzymać na pamiątkę dyplomy, ale otrzymają też nagrody, których wartość można przeliczyć na brzęczącą gotówkę.

Jak już pisaliśmy nagrodę stanowi kampania reklamowa na łamach naszego tygodnika koszalin.naszemiasto.pl.I tak: zdobywcy pierwszych miejsc w każdej z kategorii otrzymają w nagrodę trzytygodniową kampanię o wartości 8400 zł netto.

Nagrodą dla zdobywców drugich miejsc w obu kategoriach będzie trzytygodniowa kampania o wartości 6200 zł netto.

Wreszcie zdobywcy trzecich miejsc w każdej z kategorii zostaną nagrodzeni trzytygodniową kampanią o wartości 4000 zł netto.

Termin realizacji kampanii będzie dogodny dla laureatów, gdyż sami go wybiorą, jednakże ostatnia publikacja na temat każdej z sześciu zwycięskich firm musi się ukazać nie później niż 31 października br.

Przypomnijmy też, że nasz dział reklamy z przyjemnością pomoże laureatom w przygotowaniu wszystkich kampanii reklamowych. Zaś marka koszalin.naszemiasto.pl daje gwarancję, że w czasie kampanii reklamowych zwycięskie przedsiębiorstwa dotrą nie tylko do swoich dotychczasowych klientów, ale także zdobędą nowych.

Uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców odbędzie się w poniedziałek, 18 września br. Ale już dziś serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. Rywalizacja nie była łatwa, ale to wy okazaliście się najlepsi.

Zobacz także Podsumowanie plebiscytu Sklep i Usługa Lata 2016

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!