"Miłość i pieniądze" "Miłość i pieniądze"

(© Okładka książki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 21 października w księgarniach można kupić książkę "Miłość i pieniądze".

"Miłość i Pieniądze" to jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze? Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością? Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie? Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej…

Autorka przedstawia osiem sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie.

Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca?

"Miłość i Pieniądze" to książka, która łączy rozwój osobisty ze świadomością bogactwa, którą na długo zapamiętasz. Pozycja ukazała się nakładem wydawnictwa Nowa Proza.

Książki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nel (gość)

Bardzo fajny artykuł – dużo o tym jak zarabiać na książkach też http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.de/2016/02/jak-zarabiac-na-ksiazkach.html

http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.de/

sąsiad (gość)

Ze zdjęcia wynika, że zarabianie pieniędzy na "kochaniu" trochę wyniszcza......