Julia Mielnicka to 12-letnia koszalinianka, która boryka się z nieuleczalną chorobą, jaką jest mukowiscydoza

Julia Mielnicka to 12-letnia koszalinianka, która boryka się z nieuleczalną chorobą, jaką jest mukowiscydoza. Trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie (© Grupa Licytacja dla Julki )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Julia Mielnicka to 12-letnia koszalinianka, która boryka się z nieuleczalną chorobą, jaką jest mukowiscydoza. Trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie.

Mukowiscydoza to nie jedyna choroba, z jaką musi się zmagać ta pogodna i pełna życia dziewczynka. Do tego dochodzi również osteoporoza, niedoczynność tarczycy i celiakia. Leczenie jest kosztowne. W pomoc całej rodzinie zaangażowało się wiele osób. Wy też możecie się przyłączyć na dwa sposoby.

Po pierwsze: oddać rzeczy na licytację. W tym celu należy skontaktować się z mamą Julii - Marleną Mielnicką (tel. 694 914 174) . Istnieje możliwość odebrania fantów bezpośrednio od was. Możecie też uczestniczyć w licytacji. W tym celu musicie na Facebooku dołączyć do grupy pn. Licytacja na leczenie Julki. Wśród fantów są np. gitary, ubranka dla dzieci, koszulka i piłka Marcina Gortata czy koszulka Joanny Dworaczyk. Licytacja już się rozpoczęła i potrwa do wielkiego czwartku do godz. 20.

Kolejne mają się odbywać cyklicznie w przeciągu kilku najbliższych tygodni i miesięcy.

I jeszcze możesz...

Można na rzecz Julki przekazać też swój 1 procent podatku - wypełniając roczne zeznanie podatkowe wystarczy w rubrykę KRS wpisać 0000097900 (z adnotacją dla Julii Mielnickiej). Innym sposobem wsparcia 12-latki jest zrobienie przelewu na konto fundacji Mati (nr konta: 36 1060 0076 0000 3200 0132 9248).

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pijaki precz z NFZ (gość)

za leczenie tego dziecka jak i na tysiące innych winien zapłacić NFZ !! NFZ płaci za leczenie
pijaków i narkomanów, np leczy taką pijaczynę jak mój kuzyn, skrajny degenerat!!
Na leczenie ludzi z chorobami zawodowymi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w kopalni lub
w azbeście, pieniędzy nie ma!! PIJAKI I NARKOMANI WINNI LECZYĆ SIĘ ZA WŁASNE PIENIĄDZE!!