Kryterium zaprasza! Wygraj podwójne zaproszenia na nowości kinowe!

Zapoznajcie się z nowym repertuarem kina Kryterium, obowiązującym na najbliższy tydzień. My jak co tydzień, mamy dla was podwójne zaproszenia na seanse kinowe.
 Dystrybutor

Uwaga! Od tego roku, zmienia się sposób kontaktowania ze zwycięzcami. W swoich komentarzach oprócz odpowiedzi musicie też podać swój adres mejlowy. To właśnie na niego będą wysyłane informację o wygranej i sposobię odbierania zaproszeń, biletów lub innych nagród.

W tym tygodniu mamy dla was nie lada gratkę, podwójne zaproszenia na filmy: Całe szczęści, Kurier oraz DKF: Granica.
Jeśli chcecie powalczyć o zaproszenia, napiszcie nam jakie filmy lubicie oglądać, kiedy jesteście smutni?

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 15 marca, do godz. 8. Spośród najlepszych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców.

Uwaga! Koniecznie napiszcie, na który film chcecie się wybrać.

Repertuar
Kurier
Nowy film Władysława Pasikowskiego koncentrować ma się na prawdziwych losach Jana Nowaka-Jeziorańskiego, żołnierza, emisariusza i kuriera Armii Krajowej.
piątek, czwartek, godz. 20, sobota, poniedziałek, środa, godz. 18, niedziela. godz. 19, wtorek, godz. 20.15.

Całe szczęście
W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta.
piątek, godz. 16, 18, sobota, poniedziałek, środa, godz. 16, 20, niedziela. godz. 15, 17, wtorek, godz. 16.

Zapowiedź Filmoniady: Jestem William
Pokaz laureata 36. Ale kino! „Jestem William”. William to zwyczajny, ułożony chłopiec, który uważa, że ma w życiu pecha. Mama przebywa w szpitalu i nie może się nim opiekować, więc William trafia do innego miasteczka, pod skrzydła wuja Nilsa...
Pokaz zapowiadający Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej w Koszalinie „Filmoniada”.
sobota, godz. 12.

Granica
Nominowany do Oscara film Ali Abbasi opowiada historie kobiety o zdeformowanej twarzy, która jednak ma niezwykłe umiejętności. Codziennie odkrywa przestępców, szmuglerów. Co się jednak stanie, kiedy na jej drodze pojawi się tajemniczy Vore? Sami się przekonajcie.
Tina nie ma szas zostać modelką. Posiada za to tak wrażliwy węch, że potrafi wyczuć ludzki stres, strach, złe intencje. Dlatego też idealnie odnajduje się w pracy w porcie, do którego przybijają promy obsługujące linie zagraniczne. Jeśli wysiadający pasażerowie mają coś na sumieniu, ona to poczuje. Oprócz tego jej życie jest bardzo typowe, pozbawione szaleństw i ekscytacji. Wolny czas spędza na łonie natury. Dom dzieli z mężczyzną mającym fioła na punkcie hodowli psich czempionów. Od czasu do czasu odwiedza ojca cierpiącego na demencję. Gdy obok przechodzi podejrzanie wyglądający Vore, po raz pierwszy zostają zakwestionowane jej zdolności.
Dyskusyjny Klub Filmowy, wtorek, godz. 18.

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.03.2019, 17:50

I co z tymi wynikami???

15.03.2019, 15:40

I co?

14.03.2019, 23:17

Są takie chwile w których trudno wyrwać się z objęć melancholii i zapomnieć o kłopotach. Nie zawsze można całkowicie odpędzić smutki, ale warto o nich zapomnieć sięgając po dobre kino. Najlepszym lekarstwem są ciekawie wyreżyserowane, polskie produkcje. Ostatnio zaaplikowałam sobie "Plan B" z Marcinem Dorocińskim, Kingą Preiss i Edytą Olszówką. Pomogło.
halinatesmer@tlen.pl
Granica

14.03.2019, 22:56

A ja lubię obejrzeć komedię gdy mi smutno, chociaż niekoniecznie romantyczną. Dobra komedia na pewno poprawi humor, pomoże się zresetować. Przykładem takiej komedii może być chociaż "Boska Florence" - sprawdźcie gdy złapiecie doła :)

Całe szczeście
emilia.palasz@gmail.com

14.03.2019, 22:04

Gdy jest mi smutno, początkowo włączam sobie starodawne piosenki.. Anna Jantar, Grechuta czy Seweryn Krajewski.. Coś co jest na tym samym poziomie emocjonalnym.Potem przechodzę do filmów.. Oglądam na YouTubie filmy krótkometrażowe pokazujące depresje, problemy innych ludzi, osoby które wypowiadają na głos swoje problemy, które szukają pomocy na zewnątrz.. Oglądam reklamy społeczne. Takie coś mi najbardziej daje wtedy do myślenia, że ja jestem kroplą w oceanie problemów, że nie powinnam się nad sobą użalać i zacząć działać! Jedno nasze ludzkie działanie, może pomóc komuś innemu. Filmy, które pokazują, że osoby się okaleczają, bo mają problemy, to jest straszne, ale to mi pomaga w takich stanach.

wiktoria-latek@wp.pl
Film "Kurier" Bardzo bym chciała go zobaczyć.

14.03.2019, 21:09

Kiedy jest mi smutno oglądam "Krainę lodu", choć jest to bajka i niektórym pewnie wyda się to dziwne, ja uważam, że jest wspaniała na poprawę humoru. Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście bałwanek Olaf. Jest taki uroczy i zarazem śmieszny, iż od razu poprawia mi się humor.

Kurier
assia0227@wp.pl

14.03.2019, 21:04

Na smutne chwile najlepszym filmem jest oczywiście komedia, ale teraz pytanie należy sobie postawić jaka? Odpowiedź jest bardzo prosta " Sami swoi". Czy jest lepsza komedia, oczywiście, że nie. Chwytliwe dialogi, które nie tylko śmieszą widza, ale też zarazem uczą i pokazują jak wygląda nasze życie. Pomimo że komedia ta jest z 1967 roku to wiele kwestii jest aktualnych zarówno dzisiaj. Dodatkowym plusem tego filmu jest to, że jest to trylogia, co oznacza, że jeśli jesteśmy bardzo smutni to mamy potężną dawkę dobrego humoru.

Chciałbym zobaczyć film - "Kurier"
tadeusz_kaczor@wp.pl

14.03.2019, 20:53

Dobry film to za mało powiedziane w przypadku tak wspaniałej ekranizacji jak "Ostatni samuraj". Jest to film chwytający za serce, ujmujący widza od pierwszych chwil sprawiając, że odbiorca nie może długo zapomnieć o losach weterana wojny secesyjnej. Film ukazuje jakie są prawdziwe wartości w życiu, którymi powinniśmy się kierować. Dlatego ekranizację tą należy obejrzeć, wtedy kierując się mądrością jesteśmy w stanie wyjść z każdej sytuacji, którą przynosi nam los, choć nie zawsze są miłe.

Kurier
jjola1963@wp.pl

14.03.2019, 19:31

ewelina_adamus86@o2.pl

14.03.2019, 19:31

ewelina_adamus86@o2.pl

14.03.2019, 19:30

Bez względu na to w jakim jesteśmy nastroju razem z mężem jesteśmy wiernymi fanami thrillerów. Lubimy dreszczyk emocji, adrenalinę. A przy okazji wydziela się hormon szczęścia i szybko zapominamy o gorszym dniu. Wydawać by się mogło, że najlepiej czujemy się, gdy jesteśmy bezpieczni, a jednak od czasu do czasu potrzebujemy z mężem silniejszych emocji: strachu, lęku…

Całe szczęście

14.03.2019, 19:12

Na smutne i złe dni najlepsze są głupawe komedie odmóżdżające, które nie mając większego sensu potrafią rozbawić człowieka do łez ;-)

14.03.2019, 19:05

Najlepszym rozwiązaniem na smutek jest film miły i przyjemny. Nie mam jednego rozwiązania na poprawę humoru. Raz pomaga mi na chandrę film fantastyczny oderwany zupełnie od rzeczywistości, innym razem dobry kryminał :). Lubię też czasami się trochę nastraszyć przy dobrym horrorze. Najlepszym rozwiązaniem na smutek jest oglądanie filmu we dwoje. Jeżeli nie ma w danym czasie nikogo "pod ręką " do oglądania filmu staram się nigdy nie siedzieć sama, gdzieś wyjść najlepiej do ludzi. Dobrym rozwiązaniem jest wyjście do kina. Idę wtedy w ciemno i oglądam to co leci w danym czasie. :) polecam

14.03.2019, 18:37

To zależy, czy chcę się bardziej dobić, czy chcę poprawić sobie humor. Jeśli mam się zdołować to WALL-E, Odlot albo Leon Zawodowiec - trzy pewne wyciskacze łez. Natomiast na poprawę humoru Kocha, lubi, szanuje (RYAN! RYAN!), Gusta i guściki albo Bareja. Zawsze działa.
Zwłaszcza RYAN...
Obejrzałabym film Kurier.

14.03.2019, 18:03

Gdy smutek, melancholia, zniechęcenie...
Dobry film, na lepszy humor, w cenie!

Dobry film ma właściwości terapeutyczne. Działa jak antydepresant, i powinien być przepisywany na receptę! Jaki tytuł? Indywidualnie dobrany dla pacjenta. Dla mnie skutecznym lekiem na całe zło jest film jedyny w swoim rodzaju - "Skazani na Shawshank". Miłość do tego filmu trwa tyle, co moje małżeństwo - 25 lat ;))). Znam każdą scenę na pamięć (lepiej niż swojego męża), a ostatnie 10 minut filmu ładuje mi akumulatory na długo. Przyjaźń i wolność to przesłanie tego filmu, dla mnie fundament życia.

"Całe szczęście"

Agnieszka, janczakowieaa@wp.pl

14.03.2019, 16:35

Na małe smuteczki najlepszy film familijny, oglądany w gronie najbliższych. Jest się do kogo przytulić , z kim porozmawiać o filmie.

Całe szczęście

14.03.2019, 16:15

Jak jestem smutna dobrze wtedy odreagować na dobrym filmie sensacyjny, potem gdzieś się rozchodzi po kościach , na odmianę mogłabym obejrzeć Całe szczęście.

14.03.2019, 14:48

Wbrew pozorom nie lubię wtedy oglądać komedii. Kolorowy świat w nich przedstawiony, cukierkowe zakończenie - dołują jeszcze bardziej. Lubię za to pozytywne filmy, niosące dobrą energię, sprawiające, że spojrzymy na to nasze "smutne" życie z szerszej perspektywy. Takie filmy to chociażby znany pewnie wszystkim przebój "Nietykalni", ale też trochę mniej znany, a równie dobry film "Całe szczęście".

"Kurier"
tomasz.szy31@gmail.cm

14.03.2019, 14:41

Gdy jestem smutna lubię oglądać dramaty, dające wiele do myślenia , poruszające trudne tematy. Dzięki temu mogę oderwać się od swoich smutków i zająć myśli , zapominając o problemach choć na chwilę.

merlinkaaa@gmail.com

Film - Kurier