Kryterium zaprasza! Wygraj podwójne zaproszenia na nowości kinowe!

Katarzyna Chybowska

Zapoznajcie się z nowym repertuarem kina Kryterium, obowiązującym na najbliższy tydzień. My jak co tydzień, mamy dla was podwójne zaproszenia na seanse kinowe.
 Dystrybutor

W tym tygodniu mamy dla was nie lada gratkę, podwójne zaproszenia na filmy: Planeta Singli 3, DKF KIDS Mirai oraz DKF: Powrót Bena.

Jeśli chcecie powalczyć o zaproszenia, napiszcie jakiego rodzaju filmów, brakuje wam w kinach?

Na wasze odpowiedzi czekamy do jutra, czyli 8 lutego, do godz. 8. Spośród najlepszych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców.

Uwaga! Koniecznie napiszcie, na który film chcecie się wybrać.

Uwaga! Od tego roku, zmienia się sposób kontaktowania ze zwycięzcami. W swoich komentarzach oprócz odpowiedzi musicie też podać swój adres mejlowy. To właśnie na niego będą wysyłane informację o wygranej i sposobię odbierania zaproszeń, biletów lub innych nagród.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.02.2019, 08:44

Bilety otrzymują: Emilia P, Kazimierz oraz Andreas. Miłych seansów!

07.02.2019, 16:56

Za mało jest tych ambitniejszych filmów. O czym świadczy frekwencja na koszalińskim Dkf, gdzie zawsze sala pęka w szwach. Takich filmów zazwyczaj próżno szukać w reperuarze multipleksów. Co dziwne, nawet niektóre z oskarowych filmów ciężko zobaczyć. A przeciez nocny maraton z filmami nominowanymi do oskarów cieszyłby się pewnie większym powodzeniem niż 'noc z Patrykiem Vegą' ;) chociaż...

Dkf
Emilia.palasz@gmail.com

07.02.2019, 16:43

Upominam się o filmy dokumentalno-przyrodnicze, na podobieństwo słynnego cyklu Mikrokosmos. Ostatnio obejrzałem zamykające tę serię "Królestwo" z pięknymi obrazami i muzyką. Stary jestem i wiele w życiu widziałem, ale jeśli twórcom udaje się stworzyć niesamowitą opowieść o przyrodzie pełnej tajemnic, to chętnie w takiej lekcji wezmę udział, najlepiej z wnukami.
zmen@interia.pl z wnuczką na DKF KIDS Mirai.

07.02.2019, 16:23

maana@o2.pl

07.02.2019, 16:18

W kinach przeważa komercja. Brakuje mi filmów budzących niepokój, refleksję. Chciałabym, aby więcej było filmów z tzw. "drugim dnem", ambitnych, psychologicznych, do których myśli wracałyby same przez wiele dni. Filmów, których treść i przesłanie pamięta się miesiącami.
Powrót Bena

07.02.2019, 15:28

Chciałbym zobaczyć Planetę Singli 3. Jeśli chodzi o filmy których brakuje w kinach to przede wszystkim są to dramaty oraz thrillery pokroju "Wyspa tajemnic" z Leonardem DiCaprio w roli głównej! Czyli filmów, które od początku do końca robią nam istny mętlik w głowie, kiedy już prawie myślimy, że rozwiązaliśmy tajemnicę filmu, nagle wszystko w nim się zmienia i trzeba rozwiązywać "zagadkę filmu" od początku. Często takie filmy zostawiają nas bez rozwiązania i wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej interpretacji.

email: adigruby@gmail.com

07.02.2019, 13:11

Bardzo bym chciała zobaczyć aktualnie Planetę Singli 3. Ogólnie w kinie brakowało mi filmów o muzyce, choć co raz więcej się ich pojawia - uwielbiam je. Odrobine brakuje mi nowości Fantasy oraz ciekawych biografii. Pozdrawiam

07.02.2019, 12:11

Mam wrażenie, że kina zdominowane są przez filmy "kobiece"... śluby, rozstania, nieszczęśliwa miłość... A co dla mężczyzn? Owszem, obejrzałem kolejną część "Gwiezdnych Wojen", ale co dalej ;))? Mogę jeszcze wybrać coś z repertuaru pn."Zabili go i uciekł". I czasami pokuszę się na takie emocje. Czekam na prawdziwie męski film, o pasji, która zmienia człowieka/świat. Film na miarę "Pięknego umysłu", czy "Skazani na Shawshank".
Może też czas na "Kinowe Męskie Granie"? Kobiety mają swoje "Kino na obcasach", a co dla nas?

Przewrotnie, wybieram... "Planeta Singli 3"

07.02.2019, 11:20

Mi osobiście brakuje filmów biograficznych, dużo jest osób których życie jest lub było interesujące , pełne poświęcenia albo kontrowersyjne . Lubię oglądać historie z życia wzięte .

Planet Singli 3