Znamy już zwycięzców, a dokładniej - dwie zwyciężczynie i jednego zwycięzcę kolejnego photo day’a, który przygotowaliśmy wspólnie z Pitbull Energy Club.

Po raz kolejny zaprosiliśmy was na photo day. Tym razem gościł nas Pitbull Energy Club Koszalin.

To nowy lokal na mapie Koszalina. Mieści się co prawda w pomieszczeniach dawnej Fregaty, ale to tyle, jeśli chodzi o podobieństwa. Klub został bowiem gruntownie wyremontowany, co na żywo mogli zobaczyć photoday’owicze, a wy, drodzy czytelnicy, możecie podziwiać na zdjęciach zamieszczonych na stronie koszalin.naszemiasto.pl

Warto podkreślić, że klub jest doskonałym miejscem dla osób w każdym wieku, które lubią tańczyć. I jako jedyny w Koszalinie może poszczycić się prawdziwym parkietem do tańca. A wy, szanowni amatorzy fotografii, jak zwykle nas nie zawiedliście i stawiliście się licznie w sobotnie południe. Tym bardziej było nam miło, że ten photo day była dla nas wyjątkowy, bo związany z naszymi 10. urodzinami.

Co do nagród, to nasze jednoosobowe jury postanowiło przyznać 1. nagrodą w wysokości 500 zł Agnieszce Stępniewskiej, 2. - w wysokości 200 zł - Adamowi Nadolnemu, a 3. - w kwocie 150 zł - Sylwii Sysak.

Wyboru dokonał Radek Koleśnik, fotoreporter koszalin naszemiasto.pl z ponad 20 -letnim stażem pracy.

- Zdjęcie pani Agnieszki jest bardzo dobre, jest chodzi o kolorystykę oraz proporcje. Moim zdaniem, najlepiej pokazuje architekturę wnętrza. Wykorzystała do jego zrobienia obiektyw rybie oko, ale nie zniekształciła wnętrza - uzasadnia Radek.

- Pan Adam zaś pokazał to miejsce pod zupełnie innym kątem, nadał zdjęciu dynamiki, ujmując na nim człowieka. Jeśli chodzi o panią Sylwię, to tu mamy świetny sposób pokazania detalu. Wybrałem to zdjęcie ze względu na jego oryginalność.

Zobacz zdjęcia wszystkich uczestnikówO sposobie odbioru nagród poinformujemy drogą telefoniczną w ciągu najbliższych dni.

Zobacz także Photo Day z okazji 10 urodzin Koszalin Nasze Miasto

Photoday

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!