Historyczne - pierwsze zwycięstwo KS Radunia Stężyca w III lidze. Piłkarze Ireneusza Stencla pokonali Gwardię Koszalin 2:1 ZDJĘCIA, WIDEO

Janina Stefanowska
KS Radunia Stężyca pięknie rozpoczęła nowy sezon - w III lidze. Pierwszego gola dla Stężycy zdobył Tomasz Bejuk, kolejnego - Krzysztof Iwanowski, z rzutu karnego. Do przerwy było 1:1.

Pierwszą bramkę meczu ustrzelił w 27 minucie Michał Szubert z Gwardii Koszalin. Radunia wyrównała w ostatniej minucie pierwszej połowy - a strzelcem tej pierwszej "trzecioligowej" bramki był Tomasz Bejuk. W 79. minucie gola na miarę zwycięstwa strzelił Krzysztof Iwanowski.

Skład KS Radunia Stężyca

Patryk Kotłowski, Tomasz Bejuk (55' Radosław Stępień), Piotr Karasiński, Dominik Naczk (83' Adrian Polański), Dawid Klawikowski, Artur Formela (70' Christian Domaschke), Krzysztof Iwanowski, Damian Gębiś, Adrian Wysiecki, Rafał Kosznik, Mateusz Łuczak (60' Rafał Jankowski)

Skład Gwardii Koszalin
Daniel Gałach (72' Dawid Wasilewski), Rafał Majtyka, Dominik Drzewiecki , Daniel Wojciechowski, Paweł Bednarski (46' Norbert Dondera), Mateusz Bachleda (46' Krystian Przyborowski), Jakub Czyżewski, Adrian Hartleb, Aleksander Karbowiak (64' Krzysztof Bułka) ,
Bartosz Maciąg, Michał Szubert

(wideo wkrótce)
Przeżyjmy to jeszcze raz - Mecz IV ligi pomorskiej: KS Radunia Stężyca - GKS Cartusia 1923